Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mernétek autót venni...

Ti mernétek autót venni futárcégen keresztül?

Figyelt kérdés
van egy cég ami azzal foglalkozik hogy kinézel egy autót (pl mobile.de) és ők elmennek,"letesztelik" hazahozzák s külső-belső" kozmetikával eladják neked (előre kell fizess).Egy 3as mazda szedánt néztem ki (1.6i 2008) .

2018. márc. 25. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen cégek léteznek, viszont olyat még nem hallottam hogy előre kellett volna fizetni.Ha van eszed NEM FIZETSZ ELŐRE 1 FORINTOT SEM!
2018. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hülye vagy belemész :D Előre fizetni egy olyan kocsiért amit soha nem láttál ,ha ez neked okés, akkor hajrá utald csak a milliókat.Adok én is bankszámlaszámot.


100forintért eladják az anyjukat az emberek, gondolod milliókkal nem lépnek meg, vagy nem hoznak neked egy 3 kocsiból összetákolt hengerfejes, de szépen felpolírozott tragacsot ami negyedét éri?

Aztán perlekedhetsz 10 évig sokra mész vele.

2018. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy fillért sem adnék érte.A vásárokban is volt régen zsákbamacska.

Itt csak te b,hatsz rá és nagy valószínűséggel rá is fogsz.

2018. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem,de akkor mi a megoldás,Németországi autót vennék,amiket behoznak a javát rárakják az árra ... ?
2018. márc. 25. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Ember, senki nem fog neked puszira behozni autót! Egyértelmű hogy nyereség kell a kereskedőnek mert neki is benne áll a pénz, a szállítás, az üzemanyag, az autópálya matrica...stb.

Megoldás az hogy elmész és keresel abból ami van. Vagy egy olyan céget aki behozza de nem előre fizetsz.

2018. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy kifizeted a nepper felárát,de akkor már itt veszed meg és megtekintés után fizetsz , vagy kimész magad megvenni és ügyintézni.
2018. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"értem,de akkor mi a megoldás,Németországi autót vennék"


1: nem veszel németországi autót

2: intézed magad a saját kicsi lábaddal, elvégre mi a bonyolult benne?

2018. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!