Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen 2 golf 1.6 GTD...

Volkswagen 2 golf 1.6 GTD lóerő növelés?

Figyelt kérdés
Van egy szinte makulátlan állapotban lévő 2 golfom,de mivel 1z motorba még nem gondolkozok így gondoltam az 1.6 os motor teljesítmény növelésén.Most nem azokat a válaszoktat várom,hogy nem bírja nem szabad megöli meg minek....ha megragad akkor az én hibám csak tippeket szeretnék aki csinált már ilyet esetleg.Gondolok itt 1z porlasztókra.1z turbó cserére esetleg adagoló állításra.Bármit meghallgatok.

2018. márc. 25. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
No fear matricák hátulra, egy "ízirájder" vagy "nefürgyéle"-s rendszám hátulra, egy dobókocka és kész
2018. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szmokkendcsármos van rajta,de csak kéken füstöl.
2018. márc. 25. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagyobb nyitónyomású porlasztók(180 bar) nagyobb turbónyomás, füstcsavar maximumon, amíg még van alapjárat, előtöltés fel a bánatba. Így a legolcsóbb, garantáltan evvel így 1 hónap után szétrepeszted a hengerfejet, hogy már nem is kell rá kipufogórendszer, mert a hűtőrendszerbe fog direktbe pufogni.

Bár ezek már alapból repedtek, nem is kell tuningolgatni őket.

Én egy opel 1.7-es dízelt vettem, turbó van rajta, egy szaki úgy állította be a motort a volt tulajnak, hogy mint egy nyugdíjas, kb úgy lehetett vele menni.

Le lett véve a hengerfej, viszont nem is volt rajta repedés.

Kidobott pénz ezekkel bíbelődni, ideig óráig bírja.

Olyan mocit rakj bele, ami bírja a kiképzést. Ezek a kis szarok nem.

2018. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bele egy 1.9 TDi és kész. Hosszabb távon jobban megéri, mint egy 20+ éves motort foltozni
2018. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örvénykamrás motor.... Örülj hogy még nem szakadt át a gát. Anyagilag drága a tuningolása ha nem akarod üzemidősre csinálni.
2018. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!