Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Avensis vagy Mazda 6 a...

Toyota Avensis vagy Mazda 6 a 2015-ös modellek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fiatal (32) férfi vagyok, saját üzleti vállalkozásom van. Fontos számomra, hogy amikor megjelenek az autómmal akkor komolyabb benyomást keltsen partnereimnél. Autóban szeretem a sportos vonalat képviselő modelleket. A fent említett két modell közül melyiket ajánlanátok és miért. Segítségeteket előre is köszönöm (és nem, nem szeretnék Audit, Mercedest vagy BMWt, mert a mai világban már nem tartok őket unikumoknak, főleg a sok külföldről behozott lepukkant modell miatt). A fent említett két modell tetszik most.

Köszi.


2018. márc. 26. 10:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy Mitsubishi ASX
2018. márc. 26. 10:09
 2/7 anonim ***** válasza:
A Mazda6-ra szavazok. Most jöttem el a polgármesteri hivatal előtt 4 kocsiból 3 db Mazda 6 volt, egy Avensis... Tudják mi a jó, nagyon jó látvány volt.
2018. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Benzines Mazda 6 talán a legjobb választás manapság hosszútávon.
2018. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért de tomegmodellektol milyen benyomast vársz? Ezek is tipikus A-bol B-be autók nem nagyon keltenek benyomast. Nálunk a munkahelyen van ket kolléga akik hasonlo értékben vettek autót. Az egyik egy új Toyotát a másik egy használt Maseratit. A két autó egyforma erteku kb. mégis a Maseratit vagy húszan mentek ki megnézni míg a Toyotara senki sem volt annyira kíváncsi hogy megnézze. Továbbá a Maserati a mai napig tema míg a toyotarol szo sem esik. Ugyanakkor biztos,hogy a kollégák nagy része szintén inkább Toyotát venne. Tehat egész pontosan milyen benyomast akarsz kelteni?
2018. márc. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Audi kell neked. Vagy Volvo.

A Mazda szép de nem sokra becsulik. Tapasztalat egy Mazda 6 tulajtol :))

2018. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A főnököm a VW pahetonnal tűnt ki, amióta BMW-ket cserélgeti észre sem veszik. A Phaeton viszont negatív is volt, mert az irigyek összekarcolták, meg gumit kiszúrtak...
2018. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Toyota, Mazda tényleg nem arra való, hogy extravagáns életformához társuló presztízst közvetítsen, viszont ezek valamelyikét használva egyvalaminek biztosan nem fognak nézni: Hülyének.

A fogyasztói társadalom részére gyártott, gyorsan avuló és drágán fenntartható, még drágábban javítható presztízsmodellekkel ellentétben ezek hosszútávon megbízható, magas értéktartású járművek. Aki ilyen autókat vesz és használ, az átgondolt, megfontolt döntés alapján cselekszik. Mint cégvezető, szerintem nem vet rossz fényt az emberre, ha a világ legmegbízhatóbb modelljei közül birtokol egy példányt, aminek ráadásul még a megjelenése sem ad okot semmilyen szégyenkezésre.

Én még esetleg figyelmedbe tudnám ajánlani valamelyik Lexus modellt is, az viszont hasonló megbízhatóság és értéktartás mellett már célzottan prémium kategória is.

2018. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!