Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire kötnek bele műszaki...

Mennyire kötnek bele műszaki vizsgán apró kavics felvererődésbe?

Figyelt kérdés

A vezető látótérben van, de nagyon kicsi, kb 1-2mm széles. Évek óta ott van, nem reped meg semmi, eléggé felületi.


Eddig szerelő vitte műszakiztatni és nem volt gond. Most én fogom elvinni, nem tudom, hogy nálam belekötnének e.



#műszaki vizsga #kavics felverődés
2018. márc. 26. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg. Tesco parkolókban vagy akár máshol dolgoznak szélvédőjavítók. Évek távlatából már nem biztos hogy tökéletesen eltüntethető a repedés, de át fog menni a műszakin, akkor is ha nem szerelő viszi.
2018. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Át fog menni.
2018. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Látótérben nem lehet kavicsfelverődés(csak javított), elvileg bukó.

Gyakorlatilag pedig a vizsgáztató jóindulatán múlik.

2018. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a vizsgáztató mikor kérdeztem, hogy ha ujjnyinál kisebb és nem kagylótörés a vezető orra előtt, akkor átenged vele bármilyen autót, nem kell hozzá ismerősnek lenni.
2018. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem kötöttek bele. Igaz nem voltam ott, szerviznél hagytam, vagyis az vizsgaközpont is.
2018. márc. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!