Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Angliában foglalkozik valaki...

Angliában foglalkozik valaki azzal, ha megkarcolják az autód?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor jöttünk hazafele, valaki beállt a helyünkre, közvetlen a kapunk/házunk elé. Szóval beállni nem tudtunk, ezért anyámék leparkoltak szembe ahol volt hely.


Reggelre egy csodás mély karc vol a kocsin. Szerintem a szembe szomszéd lehetett, mert az ők helyére lett leparkolva. (Illetve nem az övüké, hanem csak a házuk előtt van, és általában ők használják.)


Nekik van vagy 4 autójuk, így mindig háborúznak a helyekért. Sokszor ők is leparkolnak elénk, szóval gondoltuk nem lesz nagy baj ha az estére ott marad az autó.


A különbség az az, hogy az ők autójuk ér kb £250-et, a miénk meg 12 ezret...

Ráadásul drogosak is, szóval simán kitelik tőlük.

Érdemes ezzel foglalkozni? Az itteni biztosítások belefoglalják ezt?

Egyébként nővéremék is egyszer kicsit feljebb álltak mint szoktak helyhiány miatt, és az egész szélvédő be lett szakítva...

Kedvesek a szomszédok.



2018. márc. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
fixitpro és meg van oldva, szutyik jelentgetésével ne foglalkozz, a törvény az ilyeneket védi bárhol is vagy, ( kivéve Izrael, ott helyén kezelik az ügyet és normális az igazságszolgáltatás, egy szemetelésért is komoly regula jár) engem is zavar ha a házunk elé áll valamelyik szomszéd, mivel én figyelem kamerával a helyeket pont ilyenekért, vegyél olyan fenn említett filcet és jó lesz, remélhetőleg, meg kerüld ezeket a valamiket ha kell 1 utcára parkolj el vagy csináld mit én, kamera :)
2018. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a "fixitpro" alatt a polírozást vagy a komplett fényezést érted, akkor tényleg meg van oldva. A Fix It Pro semmit sem ér. Ingyen kaptunk párat, kipróbáltuk, és repült a kukába.
2018. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az itteni biztosítások belefoglalják ezt? -- Neked milyen biztositasod van? Amikor kototted, nem olvastad el, hogy mire jo es mire nem??


Ha "cascod" van, akkor az mindenfele karra jo (baleset, villamcsapas, rongalas, stb), de az onreszt neked kell fizetned. Egy karcolastert en nem vonnam be a biztositot a dologba.


Ha nincs cascod, akkor meg nem is szolj a biztositonak, mert a sima kotelezo felelosseg biztositas a kocsidban esett kart nem fedezi.

2018. márc. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosito fuggo, comprehensive talan fedezi, de csak is at-fault alapon mivel a "masik fel" biztositojatol nem tudnak penzt kovetelni, ha nem £1500 feletti a javitas en nem foglalkoznek vele, a claim annyival megdobna a biztositasod a jovoben.
2018. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az önrész több lenne mint amennyiért ezt meg lehet javítani meg lehet hogy a biztosítás is felmenne. Én hagynám.
2018. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja hogy ez így megy? Alig várom, hogy egyszer leparkoljanak elénk:)
2018. márc. 28. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
A trógereknél így megy. Te írtad, hogy olyanok, hogy amilyenek...
2018. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes neked is kárt okozni. Csak le süllyedsz a szintükre és senkinek se jó hogy ha minden nap van valami hülyeség.
2018. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!