Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C4 2007 1.4 benzin...

Citroen C4 2007 1.4 benzin letilt es leáll menet közben nem reagál a gázpedálra részletek lenn?

Figyelt kérdés
Kétszer csinálta eddig meg egyszer járó motornál álló helyzetben egyszer menet közben 100-nál, hogy minden működik minden tovább megy, menet közben kiderült a motor se fullad le mert pörgött tovább csak gáz adásra nem reagál, megtorpan es szépen lassan megáll! Újra indítani nem lehet! Volt szerelőnél semmit nem talált, feltöltötte az aksit es beindult ami az önindítózástól lemerült, és újra indult, majd 20 km után megállt menet közben!

2018. márc. 27. 07:34
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
68%
A távgyógyítás itt senkinek nem az erőssége főleg egy ilyen hiba esetén.....de javaslom hogy vidd el valami normalis szerelőhöz,aki gépre tudja rakni hibakodot olvasni stb ne pedig valami kontárhoz vagy jóskapistához a szomszdban aki egyszer már allitott gyújtast egy zsigulin....
2018. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok ez van amikor nem olvasnak utána a dolgoknak de megveszel egy autót, c4 alapjáraton ezt a problémát produkálja, ha meg akarsz szabadulni a problémától akkor add el. A naftás ugyan úgy mint a benzines evvel küszködik. Vannak jo citroenek is de az messze nem a c4 -esek pld a citroen xsara 1.4i semmilyen problémával nem küszködött idáig. Gondolkodtam ebben az autoban en is de szerencsere forumoztam es kiderült, hogy messze elkerülendő, még egy cikket is olvastam ahol maga a citroen fejese sem ajánlja.
2018. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!