Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B8 2. 0 tdi chiptuning...

Audi A4 B8 2. 0 tdi chiptuning utàni viselkedès. Normàlis?

Figyelt kérdés
Chiptuning utàn igy viselkedik a motor.3-as sebessègtől felfele.felpörög,visszaesik ès közbe àllandoan gyorsul.Szerintetek ez normàlis vagy esetleg elrontottak valamit a programmal?Vàlaszaitokat előre is köszönöm

2018. márc. 28. 07:38
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. márc. 28. 07:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elrontottak valamit.
2018. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

BIZTOS hogy elrontottak valamit.


Ugye hallottál már a garanciáról?

2018. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossz a chip
2018. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fogalmaztál valami világosan, de nekem úgy tűnik, mintha a kuplungod csúszna. Ez nem a chip hibája. A kuplung annyira kopott, hogy a tuning miatt már nem képes átvinni a nagyobb nyomatékot.
2018. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább kupplung, de az a biztos, ha visszaviszed a chippes céghez.
2018. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennek a próbakörön ki kellett volna derülnie.
2018. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Probakörön èn 1-estöl megkezdve 4-esig maximum fordulattal gyorsultam.ugy nincs ez a jelensèg.Azt vettem èszre hogy csakis meleg motorral ès 3mas fokozattól felfele 1800rpm környèkèn több gàz adàsànal viselkedik igy ès miközben esik vissza akkor is húz rendesen ez nagyon fura.ha 1estöl megkezdve àllandóan gyorsulok minden normalis ès jól gyorsul.
2018. márc. 28. 16:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne teljes diagnosztikát futtatni a kocsin. Keress valakit, akinek van VCDS-e, 5 perc alatt kiderül, hogy van-e valami galiba.
2018. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!