Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádió csere - mire kell...

Autórádió csere - mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék új autórádiót rakni a smart roadsterembe, mire kell figyelni a rádió kiválasztásakor?



2018. márc. 29. 11:17
 1/5 anonim válasza:

Ha volt már benne előzőleg is cserélt fejegység, vagyis nem a gyári van benne jelenleg, akkor lényegében a fontos hogy kimeneti teljesítménye elég legyen az autóban lévő hangszórók működtetésére (kimeneti teljesítmény általában úgy szokott lenni hogy 4*40W pl stb. Ha ennél erősebb hangszóróid vannak akkor olyat keress). Ezen kívül nyilván arra hogy legyen benne az általad kívánt funkciók mint Bluetooth, USB stb.


Ha még nem volt benne cserélve fejegység a gyáriról akkor kell egy beépítő keret és kiszedni a gyárit és beszerelni a keretet. Innentől ugyanaz amit fentebb írtam :)


Keress privátban ha maradt még kérdésed :)

2018. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy akkorát vegyél amekkora benne van és akkor nincs macera...a többinek már csak a képzelet és a pénztárca szab határt

Én megvettem azt a rádiót ami tetszett,aztán hangszórókat kellett cserélni miután egy kis hangerőt adtam neki és a rádióhoz képest iszonyat gyengék voltak benne

2018. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rádiók mérete és csatlakozók szabványosak?
2018. márc. 29. 11:57
 4/5 anonim válasza:
1 vagy 2 DIN es méretek léteznek de ezek méretei szabványosak, ezért kell a kocsiddal kompatibilis beépítő keret ami megfelelő méretű helyet biztosít a kocsihoz. A csatlakozók a rádiókon egységes ISO szabványúak, viszont kocsinként eltérhetnek! Valószínű kelleni fog forrasztgatni pár kábelt egy ISO átalakítóba, vagy vehetsz autóspecifikus átalakítót ISOra 2-3ezer forint körül
2018. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. márc. 29. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!