Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyar használt autó piacon...

A magyar használt autó piacon sokkal olcsóbbak a jobbkormányos autók, de megéri-e? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Mennyivel rosszabb jobbkormányost vezetni,tudom mi hol van,váltót meg csak meg kéne szokni hogy kicsit odébb van,viszont vezetés szempontjából,mennyivel rosszabb így a látószög,esetleg balesetveszélyes-e?Arról hallottam hogy minden további nélkül lehet Mo.-n jobbkormányos autót vezetni.
2010. jún. 11. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha előzni akarsz egy buszt, nagyon nem látod, hogy jönnek-e szembe, csak ha a fél kocsit áttolod a másik oldalra. Plusz lehet, hogy olcsóbb, de nézd meg, hogy mind külföldi papírral van (+regadó).
2010. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért olcsóbb, mert a legújabb jogszabály szerint nem vizsgáztathatod le jobb oldali kormánnyal. Csak, ha baloldali kormányosra alakítod gyári alkatrészekkel.

Továbbá a fényszórókat is módosítani kell (más a vetítési kép), illetve ha az index nem megfelelő, azt is.

Persze lehet jobb kormányost vezetni, ha külföldi papírjai vannak az autónak, és bizonyos időközönként átléped vele a határt, egy nem EU-s országba kell átlépni, és vissza. Kb. ennyi.

2010. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én azért nem előznék azzal. Gondolj bele megy előtted negyvennel egy teherautó, ahhoz, hogy kinézz mehetsz-e, ki kell másznod teljesen, aztán miven, ha valami nagy dög jön szembe és letarol? Átmenetileg jó, ha valaki hazaugrik vele, mondjuk Angliából, de hogy balkormányos közlekedésre ilyet venni állandó használatra, az szerintem hülyeség.
2010. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,úgy tűnik a legkézenfekvőbb dolgokra nem is gondoltam.Balkormányosra átépítani pedig nagyon nem éri meg igaz?Olyan szuper autók vannak pedig és olyan olcsón=/
2010. jún. 11. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony, jól látod, az átépítés teljesen értelmetlen.

Kormánymücsere, müszerfal, ajtókárpitok, kábelkorbács, pedálsor, lámpák...................... egyszóval értelmetlen.

2010. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!