Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pályakezdő C kategóriával...

Pályakezdő C kategóriával mennyit lehet áruterítőként keresni kb? (pl Waberer's)

Figyelt kérdés

sziasztok nagyon szeretnék majd kamionozni jövőre szeretnék E kategóriát is .Sajnos csak akkor tudom elkezdni de addig C kategóriával szeretnék rutint szerezni.


Mostani keresetem 220 nettó viszont félek hogy sima C kategóriával nem keresném meg ezt a pénzt kezdőként.


De ha a 200 nettó meglenne akkor simán váltanék mert későbbiekben biztos vagyok benne hogy e fölött keresnék.

Ha van valakinek tapasztalata C jogsival megköszönném ha leírná. Köszi előre is a válaszokat.


Nem kényszerből váltanék hanem mert szeretném csinálni.


2018. márc. 29. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Függ, hogy hol vagy helyileg. Wabihoz sima C-vel nem fogsz tudni menni, C+E nemzetközin attól függ ugye, hogy mennyit vagy kint 500-600.000-et haza tudsz vinni, de belföldin max 350-400.000-et. Sima C-vel mint mondtam nagyon függ hogy hol vagy helyileg és nagyon el térő a dolog de egyébként 190-250.000-et meg lehet keresni. (ha ügyes vagy 300.000-at is, de az elég ritka) az arany közép út a 240 körül van.
2018. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod waberer's -nél már érdeklődtem ha meg lesz a gki vizsgám nemsokára akkor sima C kategóriával is felvesznek áruterítőnek. Nem igazán tudom mit takar így elsőre de ugye pénzről még nem volt szó csak arról hogy tudnak e esetleg munkát biztosítani.
2018. márc. 29. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen? Sima C-re fel vesznek? Szerintem azért kell nekik a GKI kártya, hogy el mész hozzájuk meg csinálják neked ingyen az E kategóriát, de cserébe x évet alá kell majd velük írnod. (szerintem)
2018. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
áruterítő munkára vennének fel belföldre ennyit mondtak hogy C jogsival ilyen lehetőség van
2018. márc. 29. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Van a Wabinál áruterítő munka C kategóriával, gondolom oda kell szállítani, ahová nyergessel nem férnek. Egy volt munkatársam tavaly kérdezte, akkor 300ezer nettót ajánlottak neki, de a próbamunkán derült ki, hogy napi 13-14 órás kanyarok lettek volna.
2018. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem az akkor nem kevés munka.Megpróbáljuk bajunk nem lehet belőle:) köszi a választ
2018. márc. 29. 22:02
 7/7 Ödönke 1234 válasza:
Szia!Érdekelnének az eddig tapasztaltaid.Én most vagyok ebben a cipőben.Fontos lenne.Válaszod előre is köszönöm.
2018. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!