Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a 50ccm mánia?

Mi ez a 50ccm mánia?

Figyelt kérdés
Senki nem vesz manapság már igazi motrokat? Vagycsak nem itt kérnek véleményt?
2010. jún. 11. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

kedves kérdező: kérdésed hangneme, enyhén lenéző, és tapló, aki csak azt teheti meg hogy olyat vegyen az mérte vehetne olyat..vagy azért mert annyi idős, vagy mert arra futja...és szerinted az 50ccm nem motor?akkor mi? ha nem motorral hajtott jármű te műveletlen hülye.


és képzeld.énis ilyennel járok mivel 15 vagyok,és valahogy úgyérzem h motorozok, nempedig bringázok.

tepedig gyújtsd fel magad ha nem tetszik valami.

2010. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk is 50 ccm-s apriliánk van. Tudod miért? Mert a 16 éves fiam is, a 18 éves lányom is, a 46 éves férjem is, és én is tudjuk használni. Na ezért.
2010. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a férjemnek minden vágya egy "igazi" motor, alig várja hogy a fia annyi idős legyen, hogy a "gyereknek" tudjon venni. Előző voltam.
2010. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
én értem a kérdést, valóban egy 50-es csak amolyan bevásárlórobogó, egy motor 125-nél kezdődik, csak hát ugye a sok vonzata (jogsi, stb)
2010. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben anyagi okok miatt. Én is szívesen hajtanék egy Harley Davidson-t, ha meg tudnám fizetni.

Kicsit leszólós a kérdésed.

2010. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De lemerem fogadni hogy te sem 125-össel kezdet.talán 10-12 évesen komár,babetta,simson??? na ugye te észlény. valahol el kell kezdeni. és az a tapasztalat hogy az olyan apuci kedvencei törik össze magukat leghamarabb akik rögtön a seggük alá kapnak egy 125öst vagy egy nagyobbat. aki 50essel kezd az megtanulja a motorozás alapjait.na ennyit erről:D
2010. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
csak nem a 316ot leszóló a kérdező újra?
2010. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenki teheti meg hogy nagymotort vegyen.

Egy korszerű nagymotor(szal nem MZ meg ilyen régi szarok) legalább 250-300ezer forint ha rendszámosat akarsz.

Ehhez hozzá jön a jogsi, kell vinni műszakira, adót kell rá fizetni.

Nekem 50-es robogóm van, nem kell rá műszaki, mivel csak autóra van jogsim így nem vezethetek nagymotort csak ezt, a biztosításom évente pár ezer forint.

Hidd el ez nem mánia mert én is szívesen járnék nagymotorral, csak akkor le kellene tenni a motorjogsit és kellene pénzt gyűjteni egy másik motorra. Kicsit unom hogy a határban mindenki megelőz mert én csak 80-al tudok menni de akkor csőgázon.

2010. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"MZ meg ilyen régi szarok"

Te is nagy gyökér lehetsz.

2010. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

14:34 mi az a 316?


én is pioneerall kezdtem és fokozatossan haladok feljebb, most meg vagyok elégedve a suzuki sv650-el de jövőre lecserélem egy 400-as sportra.


tapasztalatom szerint aki tényleg akarja meg is szerzi amit akar. én is qrva sokat spóroltam, hogy eddig jussak.

2010. jún. 11. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!