Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vèlemènyetek a bmw e36...

Mi a vèlemènyetek a bmw e36 touringról? Egy igènyesen megcsinált touringra gondoltam, megfordulnának utána az enberek? Vagy túlsàgosan lejárt autóforma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most nem a sufnituningolt fosra goldoltam piros féknyereggel,hanem egy igenyesen kijavitott autóra. Picit ültetett nagy felnikkel sotèt ablakokkal stb... Vagy tulságosan paraszt autó lett ? "Nem azèrt akarok ilyen autóval járni mert nincs ùjabbra pènzem.Tetszik ez a forma.rászeretnèk fordítani olyan 1 miliót vagy mèg annál is többet persze az autó vásárlása után"

2018. márc. 30. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan autók után amiből kismillió van az utakon nem szoktak megfordulni. Max a béna bóvli tuningos szarok után hogy hátha látják milyen idióta vezeti. De ha neked ez tetszik és meg akarod csináltatni akkor hajrá, ne az legyen a mérce hogy megnézike vagy sem.
2018. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Tucatautó.

Kb. olyan mint egy skoda fabia vagy egy opel astra.

2018. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az E36-ból már csak a coupe-ba érdemes fektetni és megmenteni!

Még talán a 4 ajtós sedan-ba.

A compact és touring nem vonzó!

Compactokat dobálják is elfelé rendesen, a kombik pedig lelakott igavonók lettek.

Persze van kivétel, de azok garázsban rejtőznek.

2018. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A jó édes ***** válasza:
Hát azt mindig is tudtam, hogy a BMW nem az autógyártók gyöngyszeme, de az még nekem is új, hogy utólagosan javítgatni meg csinosítani kell rajta ahhoz, hogy igényes legyen. A kérdésed nyilvánvalóan nem autózáshoz vagy közlekedéshez kapcsolódik - te egy drága ékszert szeretnél magadnak - csak éppen ahelyett, hogy ezt megvennéd egy Rolex vagy drágakő berakásos ötvöstermék formájában valamiért egy autót szeretnél guruló bizsuvá alakítani.
2018. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyesmi után megfordulnak, de csak a hozáértők:

[link]


Túl öreg, hogy presztízse legyen, és túl fiatal, hogy youngtimer legyen.

2018. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!