Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régi skoda 120L autóval,...

Egy régi skoda 120L autóval, milyen lehet Amerikába autózni a legmelegebb helyeken?

Figyelt kérdés

Pl. Arizona, Kalifornia


Ha jó állapotba van az autó, hűtés, olaj rendben hogyan bírná az autó, az ottani körülményeket, plusz hogy mutatna a többi amerikai autó között?



2018. márc. 31. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többe kerülne oda kiszállítani az autót, mint maga az autó értéke.


Ha ez nem számít, akkor pedig a kiváló műszaki állapot a legfontosabb. Megbízhatatlan műszaki állapotú autóval 80 Km-re se indulnék el, nem hogy keresztül Amerikán.


Biztos megnéznék, hogy ez mi? Amilyenek az amerikaiak, minden szokatlan dolgot megcsodálnak, ott más a mentalitás, mint itt nálunk.

Hogyan mutatna az amerikai autók között? Kilógna közülük, mert ott kicsinek számítana.

2018. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 4db skidám de én biztos nem mennék vele hosszú útra, ha egy kicsut meghajtod akkor már rottyan is a víz.
2018. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugy tudom eleg gyenge auto. A szuleimnek volt hasonlo, de az talan 105os volt. Gyerek voltam meg de kesobb meseltek hogy sok baj volt vele meg lassu volt nagyon.

Amerikaban nem tudnad felvenni vele a tempot a tobbi autoval es lehet hogy egy meredekebb dombon se menne fel.

2018. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!