Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóm az egyik alufelnimmel...

Autóm az egyik alufelnimmel 80, meg 120 km/h óránál minimálisan ráz a kormányom, görgőztessem a felniket?

Figyelt kérdés

A centrírozás, meg az új gumi sem segített rajta, akkor már gondolom nem maradt más hátra mint görgőztetés, nem?

Kb. milyen árban görgőztetnek felniket?

Fogalmam sincs milyen árban mozognak, vagy foglalkoznak e ilyenekkel egyáltalán.

Amúgy futóművem jó.



2018. ápr. 3. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A válasz: igen. 1-2 ezer lehet kerekenként az ára. Hogy mennyire jó a futóműved az majd ezután fog kiderülni.
2018. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másik felnikkel nincs probléma, úgyhogy innen gondolom hogy biztos jó a futóművem.
2018. ápr. 3. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel megoldja a görgőzés akkor. Ugyanilyen méretű a másik kereked? Gumi is azonos méret?
2018. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megnézetném még egy gumissal a centrírozást. A 80 és 120-nál rázás tipikusan kiegyensúlyozatlanság. Nekem is volt dolgom olyan gumissal, akinek moslékul volt karbantartva a gépe, és a 17-es felnit már nem tudta normálisan kicentrírozni. A gépen forgatva a felni és a gumi futását is könnyedén ellenőrizni lehet.
2018. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, a másik felnijeim 15 colosak, de az egyiken 185 ös gumik vannak, a másikon meg 205, és mindkettővel sincs probléma.

Ezzel a jelenlegi 225-össel sem volt probléma sokáig, aztán most valamiért ráz a kormányom. A gumik újak, voltam 2 szervízben is, de ugyanúgy ráz.

2018. ápr. 4. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!