Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindítom az autót és járó...

Elindítom az autót és járó motor mellett ki tudom venni a kulcsot. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Pár napja vettünk egy 2000-es évjáratú Peugeot Expert kisteherautót. A mai napon vettem észre hogy ha elindítom az autót simán ki tudom venni a kulcsot, de közben minden jól működik, sőt távirányítóval be is tudom zárni. Volt pár kocsink eddig, de egyik se tudott ilyet. Ez normális dolog vagy esetleg a kulcs kopott el ennyire?

2018. ápr. 3. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, de együtt lehet vele élni.
2018. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem normalis de nekem is volt ilyen autom mondjuk, télen bestartoltam becsuktam es meg tudtam keszulődni ameddig melegedett
2018. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, de a teljesen elkopott gyújtáskulcs és gyújtáskapcsoló csodákra képes.
2018. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kukorika válasza:
27%
Nyilvánvaló hogy a gyújtáskapcsoló javított (remélem eredetvizsgálat már megvolt és rendben volt, mert ha nem akkor lehet lopott és barmolt is sajnos)... ami nem jelent bajt, csak azt, hogy vagy szakszerűtlen beszerelés, vagy pedig olcsó utángyártott gyújtáskapcsoló van ott, aminek ez egy típushibája... ha az autó zárható, a kulcsot visszadugod leállítható a motor, minden működik... akkor emiatt nem kell aggódj, sőt tudsz szórakozni is vele, ha beül valaki aki nem tud erről, tudod különféle hülyeségekkel oltani, hogy fogod kihúzod a kulcsot és eljátszod, hogy halálra rémültél úristen most mi lesz... nem áll le a motor vagy hasonlók... no para tehát... de azért ha szerelőnél jársz legközelebb nyilván nem árt vele megbeszélni... ;)
2018. ápr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kocsi egy cégé volt, és újonnan vették, tuti nem lopott :) Eredet vizsga már megvolt, a motor számnál volt probléma, de az is elírás volt( lehagyták az első 4 betűt), de 1500 ft-ért KPM-nél ezt kijavították.
2018. ápr. 4. 10:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, lehet pár embert be fogok szaratni :'D
2018. ápr. 4. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:
nem normális, de baromi hasznos. szerintem direkt alakították át ilyenre.
2018. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ilyen volt a céges kocsi azzal a kicsi extrával hogy a kulcs fele beletört a kapcsolóba szóval egyedi kulcsa volt :D
2018. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg hasznos, ha belegondolsz, járó motorral is be tudod zárni kivülről az autót. Az is lehet, hogy csak a kormányzárat törték el, és amiatt lehet kihúzni a kulcsot.
2018. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó benne a kormányzár, de viszont arra gondoltam hogy csináltak rá nappali menetfényt, és az ha jól tudom rá van kötve a gyújtás kapcsolóra... Lehet akkor történt vele valami :D
2018. ápr. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!