Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag idom polírozása?

Műanyag idom polírozása?

Figyelt kérdés

Régebben lefújtam feketére a motorom műanyag idomjait. Eleinte abban sem voltam biztos hogy megmarad, de tökéletesen bírja. Egy ami nem tetszik rajta, és az az, hogy nagyon matt lett.

A motoron a fej- és a sárvédőidom már nagyon szépen meg volt csinálva amikor vettem, gyönyörűen meg van csinálva, szinte látom magam benne. Hogy tudnám az általam festett részeket is olyan szépen felpolírozni ha olcsón is akarok kijönni belőle?



2018. ápr. 4. 10:33
 1/1 crudy ***** válasza:
Lakkal. A matt festek aznmatt is marad. Ha valami fenyesre van polirozva akkor annyira sima h visszaveri a fenyt de egy matt festek anyagaban matt. Le kell lakkozd es azt fel tudod polirozni eleg szepre, en polir gepet javaslok es elotte egy kis gyakorlast.
2018. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!