Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 2008-2009 3. 0tdi...

Till József kérdése:

Audi A8 2008-2009 3. 0tdi vagy 4.2tdi vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintetek megbízható autók? 30-40-50ezer km/év körülbelül ennyit használnám legtöbbször autópályán. Sok baja lehet? Szervízköltségek, stb

2018. ápr. 4. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A 3.0 TDI egy jó motor. De azért ezeket az autókat nem fillérbaszó embereknek tervezték. Ha ez tényleg kérdés, akkor egy A8 nem neked való, vegyél egy Passat-ot és kész
2018. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A pdtdi motorok sem olcsóak
2018. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Épp azért kérdeztem mert hosszabb utakra használnám nem minden nap Bp-en! Passatot nem vennék mert minden 2 embernek az van! Még az A5 ami tetszik ugyanezzel a motorral.
2018. ápr. 4. 19:48
 4/17 bp1985 ***** válasza:
100%
Luxus autót akarsz, és azon remegsz, hogy mennyi fenttartani? Nem neked való.
2018. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Na, minden 2 embernek olyan van? Hihetetlen, alapíts gyárat és csak magadnak gyárts autót. Viccet félretéve, kérdés, hogy melyik tetszik, mert igazából a háromezres és a négyezer-kettes is ugyan olyan prémium, talán fél litert nyersz a háromezressel.


Kihagyhatatlan, bocs: nekem Swiftem van, 8 ból 99 embernek olyan van és nem fordítva, és van hozzá alkatrész, sőt múltkor meg is dobtak eggyel. Miért baj ha nem kell sokat költeni az autóra, de mondjuk egy d4d Toyotát veszel amivel ugyan úgy lehet menni a 'pályán? Meg mások levetett luxus cikke nem épp költségtakarékos, mivel elitték nem igen foglalkoznak a használattal csak a garis szervízzel, jó persze van kivétel, de én még nem láttam , hogy elittné nem padkázta volna le a kitartó autóját, vagy reccsent volna az automata váltó.


De a Te döntésed. :)

2018. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Senkisem remeg a fenntartástól! Nem azért kérdeztem csak kíváncsiságból. Mindenképpen Német és prémium kategóriás autót szeretnék kivéve BMW.
2018. ápr. 4. 20:43
 7/17 A kérdező kommentje:
És persze kellő körültekintéssel vásárolnék ilyet, nem a fél millió km-és autó a cél.
2018. ápr. 4. 20:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Akármilyen gazdag legyél, azért számít a fenntartási költség.

A 3.0 TDI a megbízhatóbb motor, de a 4.2 TDI azért mégiscsak ínyencebb falat, mert V8-as és sokkal erősebb. Érzésre is, én mentem 4.2 TDI-vel, és a fejed leszakítja, olyan. Én bevállalnám a helyedben a 4.2-est, de arra készülj fel, hogy az autómataváltó hamarabb tönkremegy ilyen mozdonyszerűen erős motoroknál.

2018. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Persze mindenképp számít azért ense a fa alól szedem ki a pénzt :) sokat dolgozok érte. Azért kérdeztem hogy ugye nem sokat használnám , és hogy így sokkal kevesebb a hibalehetőség, plusz nem mindegy ha valaki autópályán használja vagy városban. De fenntartható autó akkor. Mondjuk ez is relatív.
2018. ápr. 4. 20:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Most akkor nem sokat, vagy sokat használnád?
2018. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!