Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon foglalkoznak...

Magyarországon foglalkoznak kompresszoros (Supercharger) autó tuninggal?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal. Nekem az előző autóm kompresszoros volt. Utólag lett átalakítva azzá. Még a volt szomszédom csinálta (aki azóta sajnos már meghalt), de azt mondta hogy nem volt nagy cucc, pedig előtte még sosem épített be kompresszort autóba. Aztán használtam még az autót kb. 8 évig és úgy fél éve adtam el, hibátlan állapotban. Ebből kiindulva, szerintem biztos csinálnak ilyen átalakításokat, hisz szép teljesítmény érhető el vele és valamivel olcsóbb mint a turbósítás.

Vagy gyárilag kompresszoros autó tovább tuningolására gondoltál?

2018. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első kérdés, hogy milyen autót. A Red Sun Service szokott JDM autókat kompresszorosítani. Viszont van ebay-en vásárolható kompresszor kit típus specifikusan plug&play beépítéssel. A probléma ott szokott kezdőd, ha valaki sokat akar tuningolni (0,5bar+) akkor viszont a komplett motorbelső csere.
2018. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Vásároltam egy bontott blokkot elég jutányos áron.

Név szerint egy BMW 745D blokkját.Erre szeretnék kompresszort rakni.

2018. ápr. 5. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
V8 turbó dízelre nem szokás kompresszort rakni.
2018. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól,hogy "nem szokás" attól még nincs megtiltva.
2018. ápr. 5. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs, de arra készülj fel, hogy a legkomolyabb alkatrészeket kell beszerezned hozzá (bőven 7, de inkább 8 számjegyű összegbe fog komplett kerülni), így akkor meg már hülyeség lenne Magyarországon csináltatni, hisz vannak világszinten elismert emberek, akik erre specializálódtak. (Amúgy mire lesz az autó? Mert turbós, kompresszoros V8-as motor normálisan megépítve (még ha dízel is) 600 Le alatt nincs.)
2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tegyél rá sugárhajtóművet. :D Gondolom úgy is annyi pénzed van, hogy milliókat szórsz egy kompresszoros dízelre, akkor csináld legalább nagyban. :D
2018. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Őszintén....magára a motorra 2,5-3 millió forint a keret..mellesleg,mondhatni egy terepjáróba lesz a blokk.
2018. ápr. 6. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!