Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen A1-es kategóriájú...

Milyen A1-es kategóriájú motort vennétek 400-600 000 Ft között?

Figyelt kérdés
Közel 30 éves vagyok, a motor munkábajárásra, (jó időben kocsi helyett) és országon belüli túrákra kellene. Higgadt ember lévén, autópályára nem merészkednék 125-ös géppel. Annyira azért legyen erős, hogy az előttem lévő kamiont meg tudjam előzni és kellő távolságba kerülni tőle. Nem akarok görnyedni, kényelmesen, majdnem egyenes háttal szeretnék pöffeszkedni(súrolom a két métert, mackós testalkattal bírok). Időnként elhagynám az aszfaltot is. Személy szerint a Yamaha YBR-t, Honda CBF-t, CG-t néztem ki. Mit érdemes még számba vennem?

2018. ápr. 6. 13:55
 1/2 Béla. A Király. válasza:

A1 motor városban hibátlan, de országúton kamion előzés necces vele, mert kevés 125-ös 4 ütemű megy 90 fölé. Talán hátszélben, lejtőn. Tízenpár lóerőtől ne várj sokat. Ha kimész városból, meg kis túrát is csinálnál vele, akkor már A2-es jogsit és valami 250 cc vagy afeletti motort javasolnék.


Én anno nézegettem a 125-ös CBF-et, de végül CB500-at vettem első motornak és nem bántam meg. Haveromnak volt egy YBR-je, de gyorsan váltott ő is nagyobbra, mert letolták az országúton hátulról, és nem volt egy életbiztosítás.

2018. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert nulla motoros tapasztalatom van szinte. Most jött rám ez a "kétkerekűzhetnék". Ismerősök ajánlották ezeket a tanuló motorkákat. Én 1-2 évig tartottam volna meg, amíg kristályosodom kicsit. De így most gondolkozóba estem...
2018. ápr. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!