Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezen indul az Opel Astra...

Nehezen indul az Opel Astra F, többszöri inditózásra, mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés

Újabban nehezen indul az Opel Astra F-em, általában elsőre csak pörgeti de meg sem makkan, pár másodpercre rá pedig szinte kulcsra indul, mitől lehet ez?

- Köszönöm a válaszokat előre is!


(Korábban (néhány hete) volt olyan is, hogy egy esetleg két henger indult pár másodpercig küszködött aztán pedig le is fulladt, mikor nagy nehezen sikerült elérni, hogy mind a 4 henger szóljon akkor pedig "erőben" jöttek a gondok, amíg ki nem lett huzatva kissé. Akkor eleinte félgáznál úgy gondolta, hogy nem húz tovább, akkor vissza egyet, padlózás, onnantól foggva jobban húzott, de ha még mindig nem teljesen akkor ismételten ez a művelet..)



2018. ápr. 7. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyertya csere kezdésnek
2018. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb. 2 hónapja lett új gyertya beszerezve hozzá, eredeti GM, más tipp, ötlet esetleg?

Ha pedig ez lehet 90%-ban akkor újra cserélem, csak azokkal nem hiszem hogy gond lenne

2018. ápr. 7. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Látnokok tippjei helyett nem érdemel meg annyit az az autó, hogy elvidd egy szerelőhöz, aki megnézi, rárak egy hiba kiolvasót?
2018. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a lényeges információ nem az opel astra f lett volna, hanem hogy milyen motort raktak bele abba a nyomorultba.
2018. ápr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz egy hűtővizet,mert lehet hogy bedolgozza a motorba,és ezért a hengerkihagyás
2018. ápr. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leírás alapján (pláne a második része, csak 2 henger ment meg stb) nekem hengerfej gyanús.... szerintem vidd el szerelőhöz, nekem akkor volt ilyen, mikor hengerfejes lett.

Persze lehet más is, nem vagyok autós szaki. De én elvinném egy hozzáértőhöz...

2018. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!