Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki próbálta már ezt a...

Valaki próbálta már ezt a márkát SCT?

Figyelt kérdés

Nézegettem van olaj szűrője meg egyéb cuccai és most az autómhoz nézegetem a pollenszűrőket minden más aktívszenes szűrő min ötezer forint ez meg 1755Ft és aktív szenes.Érdemes lehet ezt a márkát vásárolni?


[link]



2018. ápr. 12. 14:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A pollenszűrője használható, bár nem a szenes változatot használom. Levegő- és olajszűrőt nem vennék ilyet soha, az ára ellenére sem.
2018. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele, a Mannol olajokat is ők gyártják.
2018. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Pont az aktívszenes pollenszűrőjüket használom én is évek óta. Semmi különbséget nem veszek észre a 10.000Ft-on MannFilterhez (autómhoz ez a gyári beszállító) képest.

Teljesen jó.

Olajszűrőnél már nincs többszörös árszorzó a gyárihoz képest, azért ebből inkább azt használom.

2018. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az SCT egy jó ár-érték arányú németországi központú márka. A Mannol olaj márka is hozzájuk tartozik. Jó árakon kínálnak korrekt-vállalható minőséget. Gondolj bele ha ezért a pénzért ugyanannyit kibír mint a márkás gyári szűrő, akkor szinte "ingyen" van, da ha csak fele annyit bír mint a márkás akkor is megéri mert egy gyári márkás áráért veszel négyet és az lazán kitesz két gyári szűrő élettartamát is sőt lehet hogy még többet is. Szerintem próbáld ki, biztosan nem fog csalódást okozni az SCT. Jó alkatrészeket kínálnak szuper áron.
2018. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

ma 16:22


Itt pedig elég jót írtak az olajszűrőjéről


[link]

2018. ápr. 12. 21:52
 6/27 A kérdező kommentje:

ma 21:27


Hát ha csak az árat nézem és aktív szenes akkor az autómhoz amit olcsón találtam az olcsó 5300Ft ahhoz képest piszok jó áron van mert ha azt nézzük márkásban csak a sima pollenszűrő is 3000Ft től kezdődik.

2018. ápr. 12. 21:54
 7/27 A kérdező kommentje:

ma 19:16


És jól bírja a szűrő?

2018. ápr. 12. 21:55
 8/27 anonim ***** válasza:

ma 21:54


Egy próbát ezért az árért akkor simán megér a dolog szerintem, hogy te is tapasztalatot szerezz az SCT-ről.

Az én tapasztalatom az, hogy egy korrekt minőségű, jó-ár érték arányú márka. Csak jó tapasztalatom van a termékeikről, amikkel eddig találkoztam tőlük.

2018. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

ma 22:14


Eddig úgy voltam a gyári vagy a gyárihoz közeli cuccokat vettem,mert ugye garanciás volt az autó de most jár le az 5 éves garancia szóval lehet ilyet veszek.

2018. ápr. 12. 22:18
 10/27 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha garanciás az autó akkor addig a gyárit kell tenni, hogy nehogy elveszítsd a garit.

Semmi probléma az SCT márkával, ugyan azt tudja mint a gyári, legfeljebb egy kicsivel hamarabb elpiszkolódik majd mint a gyári, ha sűrűn és erősen, használod a klímát, de szerintem ez bőven vállalható, ha egy gyári-márkás áráért veszel két SCT-t.

2018. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!