Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Moped (Kymco Agility 50 4t)...

Moped (Kymco Agility 50 4t) Hogyan tudnám a sebességét növelni? A részletek leírásban :-)

Figyelt kérdés

Kedves Hozzáértők!

Adott egy Kymco Agility 50 4ütemű motor. Az én súlyom alatt 50 km/h-val tud menni, ami azért nem sok (szerintem). Nagyon jó kis motor, sok raktere van keveset fogyaszt !DE! nem lehetne-e gyorsabb valahogy? Hogyan lehetne turbózni? Nagyobb blokkra nem nagyon cserélném le mert az tudtommal illegális és annyira ügyes már nem vagyok. Köszönöm ha szánsz rám egy kis időt.

Köszönettel: egy ifjú motoros kolléga



2018. ápr. 15. 22:08
 1/2 anonim válasza:
sztem gorgo+ sportkipugogo(leo vincet ajanlom)
2018. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak 50-el tud menni, akkor benne van még az elektronikus fordulatszám korlátozás, ami a CDI-ben van benne. Ezt a taposó alatt az akkumulátor mellett találod, kis fekete doboz rajta csatlakozóval. Jó helyen bevágva ki lehet iktatni ezt a korlátozást vagy pedig tudsz venni olyan CDI-t, amiben ez nincs benne és csak lehúzod rádugod az újat és kész. Továbbá egy variátor tuningot javasolnék, Polini, malossi vagy naraku szettet. Én polinit raknék. Ez annyit tesz, hogy kicsit rugalmasabb lesz a gép, több gyorsulás, kicsivel több végsebesség, de nagy dolgokat ne várj tőle. Igazából nagyobb henger nélkül nem sokra fogsz menni. A CDI korlátozást mindenképp vedd ki, baja nem lesz a gépnek tőle és azt viszont nagyon érezni fogod. Meg ugye a karbantartásokat is el kell végezni, tehát elkopott variátor szíjak és görgők miatt is lehet alacsony sebességed, szóval ellenőrizd. Hozzá lehet még nyúlni a karbihoz is, de ugye innentől kezdve minden többletfogyasztással jár.
2018. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!