Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El szeretnék kezdeni motorozni...

El szeretnék kezdeni motorozni. Hol tudhatok meg infokat a motorokról, motorozásról?

Figyelt kérdés

Biztos van olyan oldal ami mindent leír a kezdő motorosoknak, illetve tippeket ad stb.

köszi a választ!


2018. ápr. 16. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz youtube-on, vagy itthon is láttam már hasonló videót talán. Meg is mutogatják a dolgokat.
2018. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ha van konkrét kérdésed, szívesen segítek akár itt is. Ha csak általánosan, akkor hasznos az angol tudás. Nálam úgy indult, hogy youtube-on rengeteg motovloggert néztem, és onnan tanulgattam az alapfogalmakat, meg van pár hasznos csatorna, ahol műszaki dolgokat mutatnak meg. Igazából youtube 90%-ban elég. Nekem legalábbis.
2018. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha motorozni tanulsz akkor az elsőfék a legfontosabb dolog. Érezz rá, szokd meg, legyen ösztönös. Sokszor látok "tapasztaltabb" motorosokat is leblokkolni vészhelyzetben, és rátaposni a hátsófékre
2018. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!