Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv,18 éves vagyok és autót...

Stingiee kérdése:

Üdv,18 éves vagyok és autót keresek. Mit ajánlanátok 1millió forintig ami fiataloknak való, de nem eszi meg a pénztárcámat?

Figyelt kérdés
BMW 318is (e36) és mazda mx5 ami eddig nagyon bejön.

2018. ápr. 17. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
SZerintem jobb egy egyszerűbb autó, mondjukegy ús Swift, esetleg egy g astra, esetleg egy régebbi Civic, Corolla, Golf, azokra nem kell a gatyádat rákölteni, ha csak a kettőből lehetne választani akkor a Mazda
2018. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
"BMW 318is (e36) és mazda mx5 ami eddig nagyon bejön." Ne haragudj, nem sértésnek szánom, de: b*szd meg! Ha ilyen vagy jóformán értelmetlen a kérdés. Tudod mi lenne neked való? Fabia, Astra, Polo, Swift, stb.. Ilyenek. Vagy ilyet veszel, vagy pedig villogós autót. Attól meg ne várd el, hogy nem eszi meg a pénztárcád.
2018. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 D. Brasco ***** válasza:
31%
Minden képpen bélyemvét vegyél!!lehetőleg olyat ami nímetbű frissen behozott P-vel kezdődő rendszámmal nehogy beégjél a csajoknál a diszkó előtt!
2018. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

Akinek ennyi pénze van 18 évesen az nem ide irkál.Vagy csak provoláni/hencegni akar (bocsánat ha nem így van).

Viszont ha van ennyi pénzed akkor megkérsz valakit aki hozzáértő és elmentek megnézni pár darabot a kiszemeltekből.

Viszont a "nem eszi meg a pénztárcámat" kritériumnak jobban megfelel az mx5 talán.

2018. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Azért merem feltenni a kérdést, hogy mennyi az esély "nem megeszi a tárcát" MX5-öt venni 1M-ért?
2018. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

1 millióért olyan MX-5-öst kapsz, amit akár lábbal is hajthatsz Flinstone-módra, mert nincs alja. Rákölthetsz majd még 1-1,5 milliót, mire rendbe hozatod, de 20 éves is elmúlsz majd, mire kész lesz.

A BMW sem lesz az a pénztárcakímélő választás.

A fiataloknak valót sokféleképp lehet értelmezni. Nekem a fiataloknak való autóm a Citroen AX volt 120 ezerért anno, azt tudtam úgy megfizetni, hogy maradt pénz karbantartásra is. Aztán Swift, Yaris. Ha kezdetnek van 1 milliód, vennék egy jó klímás Yarist, lehetőleg 1,3-ast. Nem 1 millióért, hanem 800-ért, hogy maradjon pénz majd egy szett jó nyári vagy téli gumira, meg esetlegesen kopó alkatrészek cseréjére. De ezeken felül egy Yarisra lehet azt mondani, hogy nem eszi meg a pénztárcádat. Ha már sportautóban, vagy prémium márkában gondolkodsz, akkor tényleg értelmetlen a kérdés.

2018. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

# 4 vagyok.

Lehet venni mx5öst használni is fogja pár 2-3 esetleg 4 évig után szérohadna a kasztni de addigra egy első autós 18 éves tuti hogy eladja rosszabb esetben összetöri :S

2018. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
1 millióért nem lehet jó MX-5-öst kapni, csak aminek életveszélyesen szét van rohadva az alja. Én nem szeretném, ha 18 évesek ilyenekkel közlekednének olyan utakon, ahol én is előfordulhatok.
2018. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
De ugyanez érvényes BMW-re vagy bármi másra is. Kezd már sok lenni, hogy az emberek 90%-a úgy gondolkodik, hogy ha van 1 milliója, akkor vesz 1 millióért autót, aztán pedig 5000 forintot sajnál rákölteni alapvető dolgokra is, mert nincs több pénze. Ha 1 milliód van, akkor 700 ezerig szabad autót venni max. és a maradék 300 ezerből szívfájdalom nélkül rendbe hozatni, hogy 2-3 évig jó legyen.
2018. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
#9! Nagy igazság.
2018. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!