Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a jogosítvány...

Mennyibe kerül a jogosítvány itt? Hogy van itt a részletfizetés?

Figyelt kérdés

Szeretném letenni a jogsit. B kategória. A csigavér autósiskolát néztem.

[link]


ha jól értelmezem itt:

első részlet 35000 ft. ez a gyakorlati. akkor ez kb 3X35000 ft ha és utánna az elmélet? ezt el tudná nekem magyarázni? kicsit érthetetlen számomra. vagy tudtok ajánlani sulit?


2018. ápr. 17. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A Csigavérről nem sok jót hallottam, itt is olvashatsz róluk (használd a keresőt)

B kategóriás jogosítvány megszerzésébe addig bele sem szabad kezdeni, amíg nincs 150-200ezer forintod félre rakva, és azzal is számolni kell, hogy esetleg még az is kevés lesz.

Az egész oktatás kulcsa egy jó gyakorlati oktató, akire nem kell majd hónapokat várni - és ilyet egyetlen iskola sem hirdet.

A különböző kedvezmények többnyire csak csalik, ahol 170ezerből megvan a B-s jogsi, a tanuló össze teheti a kezét, olcsó volt...

Taélán pont a Csigavérnél volt, hogy a kedvezményes tanfolyamra jelentkezők fél év várakozás után sem kezdték még el a vezetést, mert nem volt oktató... 5000 forintos óradijért volt csak - ennyit a kedvezményekről.

2018. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!