Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket érdekel, hogy mennyit...

Titeket érdekel, hogy mennyit fogyaszt a motorotok?

Figyelt kérdés
600as Hornetet szeretnék venni a közeljövőben, ez lenne a második motorom. Ismerőseim a fogyasztással érvelve próbálnak lebeszélni róla. Ezen nagyon elcsodálkoztam, mert éngem sohasem érdekelt hogy mennyit fogyasztott az előző motorom, az élményért jártam vele, nem azért mert praktikus, vagy olcsó. Autóval más a helyzet, ott én sem járnék napi szinten melóba olyan autóval amely városban 15öt fogyaszt, mert egyszerüen nem tudnám fenntartani.

2018. ápr. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális a gondolkodásmódod addig amíg be nem mászik a füledbe a bogár, képletesen értve persze. Sajnos az én motorom többet fogyaszt mint az autóm, sőt a többi korabeli motornál is, az injektoros csili-vili csodákról meg nem is beszélve. Bosszant egy kicsit, de csak ezért nem fogom letenni vagy lecserélni a motort, mert egyébként mindenben megfelel az igényeimnek.
2018. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel. egyszerűen jelentéktelen.


senki nem jár 15 literes személyautóval munkába.

amúgy eljön az az idő, amikor te is autóval jársz...csak még fel kell hozzá nőni.

2018. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nem, mert szinte kizárólag hobbiból van. 1000-res gép, ha a szemét kinyomom, akkor sem eszik többet mint 10 liter, cserében úgy megy mint egy Ferrari. Akkor csak megéri, nem? :)
2018. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem igen, mert hasznos dolgokra tanít még meg :) Én vezetem is www.fuelly.com


Egyrészt sejteni fogod, ha valami nem stimmel (én pl így vettem észre, hogy az olajba benzin került), másrészt tudsz következtetni viszonylag pontosan, hogy meddig elég a benzin, és nem kell tippelned. Meg tanulsz még pár dolgot intuitív módon a motorodról.

2018. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4. Tudom, hogy mennyit fogyaszt a motorom, úgy értem, hogy hidegen hagy a viszonylag magas fogyasztása, mert számomra a motornál sokadrangú szempont a fogyasztás.
2018. ápr. 18. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!