Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetek autoszerelo, valahogy?

Lehetek autoszerelo, valahogy?

Figyelt kérdés

Egy hét mulva 16 leszek, és szeretnék menni dolgozni. Ha felnőtt leszek ilyen téren szeretnék elhelyezkedni. 1 éve autoversenyző vagyok, nagyon sokat tanulmányozom a kocsikat, motor építéstől a hajtásláncig. Van saját szerelő készletem is, szoktam szerelgetni néha a kocsimat amin nincs forgalmi ezert csak parkol(eleg ramaty). Szóval érdekel ez a dolog.


Van valami esélyem, hogy valahova felvesznek segédnek (nem takarito). De persze egy muhely piszkos es ha kifolyik valami akkor fel kell törölni de nem fő állásban akarok takarito lenni.


Lehet erre esély vagy inkább csak púp lennék a hátukon?


Havi 50.000-, vagy mehetek mekibe krumplit sütni?



2018. ápr. 18. 22:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Tanulj!

[link]

Havi 50ezerért a közmunkások sepregetnek.

Iskola, tanulás nélkül hosszú távon neked is kb a sárga mellény és egy seprű jut.

2018. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha nem adod fel biztos, hogy sikerül.

Ha tenyleg értesz hozzá akkor felvesznek segédnek és ugy szerzel tapasztalatot.

De mindenképp el kell végezd az iskolat a tapasztalat csak az iskola után segit

2018. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 crudy ***** válasza:
100%
Fiatal vagy meg nagyon ugyhogy barmerre mehetsz. Persze h lehetsz szerelo, ha az akarsz lenni. Miert ne lehetnel? Erre is van kepzes. Ha nagyon nyeregbe erzed magad negy ev mulva akkor mehetsz mernoknek.
2018. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Felre lettem ertve. En diakmunkaval akarok szerelo lenni suli mellett.
2018. ápr. 19. 06:54
 5/24 anonim ***** válasza:

Ha valóban autóversenyző lennél nem itt kérdeznél.

Az hogy az osztálytársaidat lenyomod NFS-ben nem azt jelenti, hogy versenyző vagy.

2018. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kepzettseg nelkul nem fognak felvenni, talan szakmai gyakorlatra ha mar csinalod a sulit
2018. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Autószerelők kellenek, és egyre többet keresnek. Tanulj, és akár egy saját műhely sem elképzelhetetlen.
2018. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#5-s Lehet túlzás volt az autóversenyző, de valami hasonlót csinálok. Egy országos bajnokságba versenyzek, május 1 taszár, ha érdekel az ilyesmi gyere ki és nézd meg.


Igen tudom, hogy szakmával, de az még nincsen és nekem kell valami diákmunka amivel pénzt keressek, ez csak a másik opció volt, hogy élvezzem is(autószerelő). Megyek mekibe akkor.:D

2018. ápr. 19. 18:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincs autószerelő diákmunka
2018. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 stewie200 válasza:
Melyik megyeben laksz? Ha tenyleg ertesz hozza, van ismerosom akihez mehetnel segednek. O tanulokat is szokott oktatni.
2018. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!