Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan csináljak házilag...

Hogyan csináljak házilag tetőcsomagtartót, ha a kocsin már van a gyári két hosszirányu tetősín?

Figyelt kérdés
V.mi egyszeru,konnyen leszerelheto dologra gondolok.
2018. ápr. 19. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy azokra a sínekre tudd rögzíteni.
2018. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek csinálnál házilag? 10ezer Ft körül van egy pár keresztrúd, ami normálisan megtervezett, bevizsgált. Ha házi tákolmányod menet közben elhagyod, és beköszön valakinek a szélvédőn, akkor viszont elég kellemetlen helyzetbe kerülsz.
2018. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a kókányolós tipus.Zartszelvenyt gondoltam,U csavarral,szárnyasanyával,lefestve.
2018. ápr. 19. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezért nem szórakoznék. Amúgy ez is hasonló megoldás, mint amit elképzeltél, de igényes kivitelezésben, aluból, áramvonalasítva, ami így könnyebb és halkabb lesz, és van horony benne T-csavaros rögzítéshez.

2018. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hopsz, itt már nem kapható, 11-ért találtam máshol.
2018. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kókányolás?

Zárt szelvényből. !!!

Szerintem meg csináld meg huszas beton vasból.

2018. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90-100-as tempóig tökéletesen megfelel egy sima zártszelvény is. A végére lehet tenni zártszelvény dugót, de a szárnyas anya helyett inkább önzáró anyát javaslok, az nem tud letekeredni magától, hogy aztán megöljön valakit. Antennaboltban lehet kapni U bilincset, a hajlított menetes szár nem megbízható.
2018. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!