Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghosszabbított műszakival...

Meghosszabbított műszakival lehet autópályán közlekedni Magyarország területén?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A műszakim lejárata előtt meghosszabbítottam a műszakimat egy héttel. Ez az egy hét alatt autópályán is közlekedhetek vele? Magyarországon belül bárhol mehetek vele azt mondták, de külön az autópályára nem kérdeztem rá így bizonytalan vagyok.



2018. ápr. 20. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A bárholba az autópálya is beletartozik, nem??? Az ilyen hülyék miatt nem lépnek velünk kapcsolatba az űrlények.
2018. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Oké rosszul írtam ki a kérdést.

Írom most módosítva erre válaszolj kérlek:

Magyarországon belül bárhol mehetek úgy emlékszek, de külön az autópályára nem kérdeztem rá így bizonytalan vagyok.

2018. ápr. 20. 23:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Vár, nem értem.

Lejárt a műszakid 3042 március 14-én. Elmentél leműszakiztatni 3042 március 20-ig? Így kell érteni?

Vagy úgy, hogy március 8-án vizsgáztattad?


Ha érvényes a műszaki, ha a járműved képes önerőből, sík úton legalább 60 km/óra sebességgel haladni, akkor mehet pályán. Ha nem ilyen, akkor nem.

De ennek sok köze nincs a vizsgához.

2018. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehát félsz hogy az autópálya kamera kiszűri a lejárt műszakit.
2018. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem.

A műszakim 2018.04.18án járt el. Én ezen a napon 2018.04.18 elvittem a kocsit műszakira de nem ment át sajnos voltak hibák. Ezért meghosszabbították egy héttel a műszakim érvényességét, hogy járhassak addig vele 2018.04.18-ig. És a kérdés az hogy a hosszabbítás alatt autópályán is közlekedhetek-e?

2018. ápr. 20. 23:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Spricc6 igen félek mert csak egy írásos papírt kaptam ami hosszabbításról szól.
2018. ápr. 20. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Az autópálya (ilyen szempontból) semmivel nem másabb, mint egy bármilyen közút.


Tehát mehetsz rajta.


A papírodat azért őrizd meg, ha esetleg később lenne belőle valami.

2018. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. ápr. 21. 00:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Az autópálya kamerái csak azt figyelik, hogy fizettél-e útdíjat. A kezelőnek nincs is joga, s módja mást is ellenőrizni.

Elvileg érvénytelen műszakit kiszúrhatná a VÉDA, azzal meg bárhol találkozhatsz, nem csak pályán.

Viszont neked van érvényes műszakid. Nem tudok korlátozottról. Nem hiszem, hogy van olyan.

2018. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ;) .
2018. ápr. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!