Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki DRZ400SM?

Suzuki DRZ400SM?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Suzuki DRZ-400 SM verzóját szóval a gyárilag supermotot.

Milyen tapasztalatok vannak róla?

Köszönöm a válaszokat.



2018. ápr. 21. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igénytelen, megbízható és brutális jó hangja tud lenni a gépnek :D
2018. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
utcara tokeles valasztas,40Le,37,4Nm..(gyarilag) megbizhato kis gepek ezek ha oda van ra figyelve,szerviz stb..viszont rengeteg a szethajtott peldany belole,az olajat a vaz tartalmazza es inditas utan egybol onnet keringeti azt.. viszont vannak aprobb hibai..peldaul a kuplung-gyujtas dekni nagyon vekony magnezium..ha eldol a motor is betorik..tolhatod haza..meghat a suly..ropke 146kg..mellette megfogsz erosodni az biztos..es meg egy jo tarsasag is ovezi ezt a fajtat..3honapja vettem meg egy 2005os Sm-et,lekopogom kifogtam egy jo darabot...tulsok tapasztaltom meg nincs vele..de remelhetoleg ir meg olyan is rajtam kivul aki mar tapasztaltabb..
2018. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!