Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltsak autós iskolát?

Váltsak autós iskolát?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest az ekezetnelkulisegert.


Tehat 20 orat levezettem egy urgenel, de ugy erzem nem fejlodok. Mivel nagyon lassan haladok es szamomra minden uj ugy erzem nem tanit meg kello pontossaggal semmit. Ezalatt azt ertem h helyesen kormanyozni es elindulni kb 8 ora utan apam tanitott meg.


Neha nagyon rendes es dicser elmagyarazza amit kell. Egyszer. Es ez problema mert nehez eset vagyok es tobb ismetlesre lenne szuksegem. Viszont mikor mar masodjara sem tudom mit kell es meg merem kerdezni lekezeloen beszel velem.

Nem uvolt es nem beszel csunyan viszont ezt a lekezeloseget es azt hogy februar ota semmit nem fejlodtem nem tudom elviselni.

Tudja h lassan halado tipus vagyok ezert dupla ora helyett szimplat tart mert konnyen elfaradok, viszont nem erzem h fejlodnek.. Pedig igyekszem de mar csak gyomorgorccsel vagyok kepes orara menni.


Mivel a jelenlegi autosiskolamnal nem talaltam jobb oktatot ezert gondolkodok a valtason. Szerintetek megerne?



2018. ápr. 24. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

a jövődről van szó. évekig, akár évtizedekig is emlékezni fogsz az oktatóra, akár jó fej, akár bántó...


innen úgy érzem, hogy azonnal keress mást. Ne feledd, ez a szakma sajnos szakma, és nem hivatás. Te csak egy munkadarab vagy némelyiknek. Na ezt próbáld kikerülni.


A rossz emlékek végig kisérnek az életedben egy jódarabig

2018. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hovarju ***** válasza:
Ha ennyire nem érzed magad jól a gyakorlása alatt, akkor keress egy másik iskolát.
2018. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Elöljáróban annyi, hogy ha nem érzed magad jól az oktató mellett, akkor váltani kell. Nem feltétlen autósiskolát, hanem csak oktatót. Viszont laikusként te hogyan tudod megállapítani, hogy a 20 órában nem fejlődsz? Biztosan odateszed te is magadat?


A tanulók - hidd el 25 éves tapasztalatból mondom - sokszor (és ez egyáltalán nem biztos hogy nálad is így van!), a saját figyelmetlenségüket, és nemtörődömségüket vetítik rá az oktatóra, vagy az autósiskolára, pedig nagyon-nagyon sok múlik rajtatok is, tanulókon! Az első, hogy pl. nem ártana a KRESZ-t megtanulni, mire kocsiba ültök. Hiába a sikeres vizsga, sokan úgy jönnek vezetni, hogy az alapvető táblákat sem ismerik fel. Ilyenkor az egészet újra kell kezdeni az autóban, és utána sokan emiatt reklamálnak hogy sokat vezetnek, és még mindig a tanpályán vannak.. Szóval tisztában vagyok vele, hogy az oktatók egy része is megéri a pénzét, de hidd el, hogy mindenkinek, így az iskolának, és az oktatónak is az az érdeke hogy átmenj vizsgán, hiszen 15-en állnak sorba azért, hogy vezethessenek utánad! :) Sok sikert kívánok, és ügyesen az utakon!

2018. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso koszonom a kommemtedet (es nektek is elozoek) nyilvan ez is benne lehet a dologban viszont en az az ember vagyok aki mindig magaban keresi a hibat.A kreszes ismereteimmel szerintem nincs problema tudom a tablak es utburkolati jelek jelenteset. Viszont ha pl egy keresztezodesben allok elvben tudom az athaladasi sorrendet viszont marha bizonytalan tudok lenni foleg akkor mikor azon izgulok egy elsobbsegadas utan el tudok e egyaltalan indulni ugy h a lefulladasommal ne csesszem fel a korulottem levoket es ez nem a kreszes ismereteim hianyat tamasztja ala. 3 ora utan be lettem utasitva a forgalomba tok mindegy volt h elindulni kormanyozni se tudok rendesen... Es ez igenis az oktato hibaja. Amig az auto kezeleset sem ismerem rendesen nem ertem miert kuld be alapvetoen panikolos vagyok biztos akarok lenni a tudasomban nem 0 ismerettel furikazni
2018. ápr. 25. 14:57
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok nem tudom nézi-e még valaki de ha igen, én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te voltál levezettem 16 órát és még az oktatóm elindulni sem tanitott meg normálisan meg szinte semmire ha hibázok akkor egyből üvöltözni kezd, neked azóta sikerült?
2019. febr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, valts mindenkeppen es olyan hamar amilyen hamar csak teheted!


En a kerdes kiirasa utan fel evre jegeltem a jogsit mert egyszeruen nem talaltam szabad es jo oktatot masik iskolaban. Plusz a kedvem is elment az egesztol.


Oktoberben kezdtem ujra vezetni ugyanennel az iskolanal masik oktatoval akinek orok halam.

Februar 18an volt a vizsgam az elso amin at is mentem. Rengeteg orat kellett vennem mert 0rol indultam.


Tegnap lett meg az elsosegely vizagam is mert azt is addig huztam amig csak lehet. Ma mar pedig varom a postast a jogsimmal, remelem jovohet vegeig megerkezik.


Megeri valtani, ha lehet minel hamarabb! Ne jarj ugy mint en.


Vagy mar valtottal is?


Minden jot neked!

2019. márc. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!