Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó 3millió körül?

Új autó 3millió körül?

Figyelt kérdés

szóval a családban felmerült hogy vennénk egyet.mik a lehetőségek 3 maximum 3,5millió körül?a szempontok aminek meg kéne felelnie:

legyen megbízható szóval évi pár ezer kilométert menne csak, de azt 15-20 év múlva is anélkül hogy szétesne vagy mindent ki kéne benne cserélni.

tágas,nagyobb méretű.kisautók kizárva.

alacsony fenntartási költség,ne igényeljen gyakori karbantartást. szóval maximum olajcserék meg ilyesmi,főleg az első 5-8évben.

lehetőleg automata váltó vagy ha az nem akkor olyan kézi váltós aminek a motorja nem áll le azonnal ha felengedem a kuplungot gáz nélkül.gondolok itt arra hogy én például egy 2literes dízelautón tanultam vezetni sohasem volt gond. viszont ami most van nekünk az kisebb benzines és elég régi és hát...ég és föld a különbség.

és lehet alkudni az új autó árából?mennyit?azt hallottam hogy lehet, ez igaz?

biztosítás kinek a nevén legyen?aki majd a tulajdonosa lesz? neki nincs jogosítványa.lehet az ő nevén vagy inkább annak aki majd vezetni fogja az autót?


2018. ápr. 25. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Dacia kijön ennyiből
2018. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dacia Logan vagy Lada Vesta. Persze dizelmotor meg automatavalto szerintem meg ebben az arsavban felejtos (mondjuk tevedhetek is).
2018. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
szóval ez a kuplung dolog azon múlik hogy dízel vagy benzines az autó?hát akkor pedig benzines biztosan nem kell
2018. ápr. 25. 18:56
 4/21 anonim ***** válasza:
Hat akkor durvan kibovul a valasztek, mert hasznaltauto lesz.
2018. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A mai benzinesekkel ugyanúgy el tudsz indulni gáz adás nélkül.. mondjuk amúgy se egy bonyolult dolog. Minden kocsi más dízel és dízel között is van különbség
2018. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

3,5millióból legyen automata és legyen benne alacsony fordulaton nyomaték. Ez szerintem lehetetlen küldetés.


Ajánlásom: vegyél egy 4-5éves automata benzines swiftet

2018. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Inkább egy keveset futott 4-5-6 éves használt autót néznék.

Én ezek a típusok között keresgélnék:

[link]

[link]

Esetleg még ez:

[link]

2018. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Benzines autóval simán végigváltok 4. fokozatba a gáz érintése nélkül és ez egy gyenge, 270.000 km-t futott kisköbcentis autó (G Astra 1.4).

Én egyébként a J Astrát tudom ajánlani, 5!! km-es bemutatóautót akartak rámsózni a múltkor 3.6 millióért, bőrkormánnyal, tempomattal, bluetoothos rádióval, metálfénnyel, alufelnivel, 4 elektromos ablakkal, fél(mű)bőr üléssel. Azért mégsem Lada Vesta meg Dacia Logan.

Megbízható is az 1.6 benzin, sokat valószínű nem kell rá költeni. Az egyetlen hátránya hogy 8 litert fogyaszt városban, de pár ezer km-re évente ez annyira nem számít.

2018. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejön a J Astra.
2018. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Van még egy hátránya a J Astrának, a súlya. Elég harmatos az 1.6-os motorral. Közlekedésre alkalmas, de városból kiérve kissé lomha, autópályán pedig már bosszantóan nem akar menni, ha kicsit gyorsulni kéne. De tény, hogy ennyiért, újan sokkal jobban megéri, mint a Lada vagy a Dacia.

Mindenesetre a kérdező anyagi helyzete és elvárásai nincsenek szinkronban.

2018. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!