Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kötelező megállítania annak a...

Gergely23 kérdése:

Kötelező megállítania annak a rendőrnek engem aki mozgó traffival mér?

Figyelt kérdés
A minap éppen hazafele mentem.Az utcában 30km/h -ás korlátozás volt. Mögöttem egy Skoda jött (a városkámban a civil ,fehér, skodák N-es kezdésű rendszámmal az elterjedtek mint civil rendőrök) Szóval feltűnt h mögöttem jön egy nagyon gyanús civil rendőrautóra hajazó szürke N-es skoda,benne két sötétített szemüveges emberrel,fekete ruhában.Minden kereszteződés előtt lelassítottak h bekanyarodok-e.Legalább 5 km -en keresztül követtek majd elhajtottak. Az lenne a kérdésem ,hogy lehet e hogy egy lézeres mozgósebességmérő rendőrautó volt-e? Nemkell-e rögtön félreállítania amint megtörténik a gyorshajtás?És ha netán az volt és megbírságolt mert nemkell hozzá az ,hogy félreállítson, akkor mennyi az amit kiszabnak rám mint büntetés,ha például 30 km/h helyett 50km/h -val mentem?

2018. ápr. 26. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
30 ezres csekkre számíthatsz ha 30 helyett 50-nel mentél
2018. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez màr paranoia. Leszartak azok téged, csak arra mentek amerre te, valszeg hogy zabáljanak egy gyrost.
2018. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

üldözési mániád van...bármennyire is szeretnéd, pont nem téged figyeltek, hanem eladó házat kerestek..


lazíts..

2018. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ha ilyen történik, nem szükséges h megállítsanak? A megállítás nélkül is megbüntethet? ha csak nem gyrosozni mentek!
2018. ápr. 27. 05:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla hogy manapság használna a rendőrség menet közbeni trafit. Kamera lehet hogy van bizonyos autókban, de az nem mér sebességet.
2018. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsit paranoiás vagy. Szerintem kezeltesd magad.
2018. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyire félsz a rendőröktől, wtf?
2018. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne parázzál nem sebességet mértek... Másrészt nem, nem kötelező megállítania... Online megy a közponba a felvétel.
2018. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!