Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem mindegyik yamaha robogó...

Nem mindegyik yamaha robogó van minarelli blokkal szerelve?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nézd vissza az előző feltett 15-20 kérdésed aranka.
2018. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Lassan ott járok, hogy veszek neked egy robogót, csak ne tegyél fel több ilyen kérdést.
2018. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
0%
Csak a honda diot vedd!!
2018. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Yamaha Jog. De Minarelli blokkból sem mind jó, csak az, amelyiket Torinóban szerelték össze. Ami a pescarai gyárból jött, azt jobb kerülni. Persze a legjobban a japán belpiacossal járnál, de hát olyat nálunk lehetetlen találni. Szerintem az a biztos, ha nem veszel semmit.
2018. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Hamarosan lesz troll ízesítésű is. :D

2018. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy a yamaha és honda az piaggio minarelli blokkot használ, licenszel.

Megvették a jogot, és gyárilag yamaha meg honda logóval ütve kapták a piaggio-tól a licenszel.

De igazából mindegy, mert annyira megbízható egyszerű szerkezet ,hogy őrület a kínai 139qmb-s aliexpresszes blokkok is világból kimenő cuccok.

2018. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik yamaha robogó van minarelli blokkal szerelve.


Aranka te lassan GYIK celeb leszel :D

2018. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!