Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S40,2008,1.6 Benzin...

Volvo S40,2008,1.6 Benzin erőtlen lett nem reagált gázadásra. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
30 kilométert mentem vele hiba nélkül, majd a parkolóban egyszercsak erőtlen lett nem reagált gáz adásra, nem fulladt le ekkor, enyhén rángatott.Félre állva próbálgattam nem akarta venni a fordulatot, amikor pedig vette akkor felugrott..Vásárlás után szintén próbáltam leesett a fordulat és lefulladt,üresben is..Mikor végül lefulladt üresben gondoltam le videózom de ekkor már nem fulladt le, járt egy darabig aztán hazajöttem vele hiba nélkül. Hibakód az nincs.. ELvileg 183XXX km van benn 13XXX-et mentem vele eddig hiba nélkül. SZerintetek mi lehet a baj ?

2018. ápr. 28. 13:40
 1/1 anonim válasza:

szia

kiderült mi a baja?

az enyém indításnál fullad és menet közben rángat (s40 2004, 1.8)

sokan javasolták nézzük meg nem a fojtószelep hiba vagy elöregedtek a vákumcsövek, vagy trafó hiba, ezekkel nálunk nincs gond, esetleg nézesd meg ezeket

2018. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!