Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van, hogy egy autót egyszerűen...

Van, hogy egy autót egyszerűen "rossz csillagzat alatt" gyártanak le?

Figyelt kérdés

A cégnél Renault flottaautók vannak, mind ugyan olyan, mind újonnan került a céghez.

Az enyémben alig 60 ezer km van most.

Ez idő alatt volt egy motorhibája, és újabban elrepedt a váltó.

Ezen kívül háromszor jöttek belém, ebből egyszer csúnyán összetört hátul.(egyszer sem én voltam a hibás)


Egyszerűen nem értem...a saját kocsimmal soha nem ért baleset, pedig azzal is sokat járok.Soha nem volt ilyen komoly hibája pedig nem új.

Az összes többi autó gond nélkül megy a cégnél, vannak igazi gyilkoló gépek akik hidegen padlón rúgják az autót, és azok mennek, az enyém meg mindig a szervizben köt ki.

Miért van ezzel a kocsival ennyi gond?

Persze a balesetekről nyilván nem a gyártó tehet, de egyébként amióta megvannak az enyémen kívül csak egy tört össze, és az is a sofőr hibájából.


2018. ápr. 28. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

10 kocsihoz már adnak egy selejtet is,a baleset már csak bónusz😂

Azonban ha 3 szor jönnének belém viszonylag rövid idő alatt,ott már azért feltenném a kérdést magamnak.

muszáj nekem vezetni?

Muszáj nekem sárgánál jól belesatuzni?

2018. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó bár ne lennél ilyen buta, elég jól kezdted de a vége sajnos siralmas lett.

A kedvedért:

első eset: sávváltásnál "nem vett észre" és rám húzta a kormányt.

Második eset: elsőbbségadás táblánál megálltam, mert jöttek nekem jobbról.

Egyenletesen fékeztem.

A harmadik: halszálkából tolatott ki, én meg jöttem.Nem láttam nemhogy a tolatólámpáját de az autót sem, egy furgon takarta.De amúgy sem óvatosan kezdett bele a kitolatásba, úgyhogy nem volt miről beszélni.


Ha megnyugtat én sajnos az az ember vagyok aki inkább gázt ad a sárgán, ez persze nem mindig okos dolog.

Viszont ha belesatuznék is akkor is van gy ún. követési távolság, ergo lehet neked alapból el kéne gondolkoznod azon,hogy vezess e.

Ja és azon is,hogyha okosat nem tudsz írni, akkor muszáj e hozzászólni valamihez.

2018. ápr. 28. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Tekintsünk el a balesetektől, de igen, vannak olyan autók, amik valahogy nagyon szarul sikerültek, hiába egy gyártósoron ment a többivel. Sajnos az ilyet nem lehet elkerülni.
2018. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!