Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm forgalmija augusztusb...

Az autóm forgalmija augusztusban jár le, el lehet vinni előbb forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
augusztus 8-án jár le,de mi meg akkor megyünk nyaralni a haverokkal,el lehet vinni előbb ? A könnyű fém felniért mennyire szoktak harapni ? Nem lóg ki az ív alól,csak hát mégse gyári.
2018. ápr. 29. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Le vizsgáztathatod hamarabb, bármikor.
2018. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, viheted előbb is..ha 60 napon belül viszed, akkor az eredeti dátumra írják, tehát akár nyersz két hónapot is.


én így jártam, ott tudtam meg a vizsgahelyen, hogy ez egy új rendelet.


az új rendelet szerint ha kisebb, nem életveszélyes a hiba, akkor vagy csak szólnak, vagy két hónapon belül vissza kel vinned bemutatni, hogy megoldottad a sérelmezett hibát..

vidd el ezzel a felnivel, legfeljebb aznap visszaviszed négy gyárival bemutatni, oszt jónapot.

egy próbát bőven megér.

2018. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha váltóméretű a felni, akkor nincs gond. Nekem téli az gyári lemez, nyári azonos méretű, de nem gyári alu, sosem említették, hogy gond lenne.


Februárban járt volna le a forgalmi, de mivel novemberben volt esedékes az olajcsere szervíz, így egyben levizsgátattam, mert épp vizsgafelkészítő akció volt.

2018. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!