Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letiltott az imobilizer. Nem...

Axel1985 kérdése:

Letiltott az imobilizer. Nem indul a saját kulcsával az auto. Leállíttás után kb 5 perc mulva nem indult el de napközben töbször is elindult. Mi lehet a baja? Mit csináljak vele? Rover 75

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Másik kulccsal próbálni. Vagy az immobilizer egységet resetelni vagy kihúzni egy időre. Vagy az akkusarukat levenni 15-30 percre.
2018. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
főtengely jeladó nem lehet?
2018. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet a probléma az, hogy amennyiben a kulcsban ellem található, akkor annak az erőssége már gyenge lehet, következésképpen nem adja át a jelet indításkor.

Lehet az is, hogy a kocsi karosszériavezérlőjében lépett fel meghibásodás, jobbik esetben csak újra kell indítani az egészet, rosszabbik esetben cserélni kell.

2018. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másik kulcsom nincs.az elemet már kicseréltem és nemjó.az aku saru le volt véve eggy órát semmi.a gyujtáskapcsolónál levettem a sarut az imonak a tekercséről az sem segitett..
2018. ápr. 30. 20:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Főtengely jeladó azért nem indulna el? Nemtudom.azt hol keressem.
2018. ápr. 30. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
megane- autóm van, hol indult hol meg nem, össze-vissza. feltették szgépre, immot, jeladót és még valamit jelölt meg hibának. szerelő tanácsára a legolcsóbbnál kezdtük és megtaláltuk a hibát. ez a jeladó a motor oldalán a főtengely közelében van valahol, ez engedi az üzemanyag áramlást. nem tudom a tiédben van e?
2018. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam dettó, néha napokig minden oké, elmentem a tescóba, ott meg 45 percig köszörültem. Utána indult megint egy darabig, sose tudhattam mikor hagy ott valahol.
2018. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem is köszörül semmit sem csinál gyujtás áram lámpa minden van klima minden.fordíttod a kulcsot és semmi..
2018. máj. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!