Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdvözletem, Hölgyek, Urak!...

Üdvözletem, Hölgyek, Urak! Van megoldás? 2004-es 9.3 SAAB gyári audio/navi berendezését két dines nem gyárira szerettem volna cserélni. Azonban a piacon eddig fellelt darabok nem mennek bele a gyári helyére.

Figyelt kérdés
Tudtok olyan márkát és ezen belül tipust amely passzol bele és középkategóriás vagy jobb? Köszönettel

2018. máj. 1. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A 2DIN szabvány méret, tehát valószínűleg egyik sem fog belemenni. Sajnos sok gyártó erőlteti az egyedi méreteket. Ha túl nagy a nyílás, akkor csak egy beépítőkeret kell. Ha túl kicsi, akkor szerintem 1DIN-t kell berakni beépítőkerettel.
2018. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért akarsz gyári rádiót? Tapasztalataim alapján a gyári rádió áráért sokkal jobb nem gyárit kapsz.
2018. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!