Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3-ba bele lehet tenni...

Golf 3-ba bele lehet tenni Golf 4 belsejét?

Figyelt kérdés
Van egy 3-mas golfom aminek nem a legszebb már az utas tere ki kell cserélnem. A Golf 4 ülései és kárpijai bele passzolnak a Golf 3-masba mindenféle szerkesztés, barkácsolás nélkül? Vagy legalább az ülések?

2018. máj. 2. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Teljesen különböző a két autó. Csak a nevük egyforma. Miért nem adod el a 3-as Golfot, és veszel egy 4-est?

Meg nem értem ezt sem, hogy "nem a legszebb az utastere, ki kell cserélnem". Miért kéne kicserélni egy utasteret?

2018. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két első ülés kopott szakadt, kárpitok szinten kopottak a bőr része repedezett is itt-ott. Egyébként azért nem adom el mert ez tudom hogy milyen saját nevemen van most lett vizsgáztava és építgetem is. Meg jobban tetszik mint a 4-es.
2018. máj. 2. 09:56
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
A 4-esből semmi nem passzol bele furas-faragas nelkuk
2018. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ülésekkel mennyi macera van? Nagyon necces?
2018. máj. 2. 11:33
 5/5 D. Brasco ***** válasza:
Minden flex meg fantazia kerdese
2018. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!