Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt köztetek olyan,...

Van itt köztetek olyan, akinek A korlátlan volt az első jogosítványa?

Figyelt kérdés
31 vagyok, eddig semmilyen jogosítványom nem volt, idén kezdtem el, és koromból adódóan egyből a korlátlant választottam. Eddig 4 rutin óránk volt (2*2), most hétvégén lesz még ugyanennyi, aztán jövő hét szerda már rutin vizsga. Eleinte pöttyet meglepődtem, mert bár motoros múltam nem volt, egyből egy Suzuki SV650S-t kaptam a seggem alá. Az első két óra katasztrófa volt, csak az indulás-megállás ismétlésével telt. A második kettőn már jóval ügyesebb voltam, az első 2 rutin feladatot gyakoroltuk, de a 3. még homály... :) az lenne a kérdésem, hogy milyen a forgalomba elsőre motorral menni? Vagy milyen gyorsan tanultatok bele a motorozásba, hogy ment?
2018. máj. 2. 19:09
 1/4 hooks válasza:

nekem korlátlan A volt az első jogsim 1980-ban (akkor még más nem volt). igaz előtte rengeteget motoroztam a fater rigájával, persze arra is volt papírom. csak okulásként: 86-90 között körzeti megbízott voltam MZ-vel, majd 2007-ben vettem egy 650-est. a 2. napon elestem a Bükkben a túl óvatos haladás miatt...

kell a fokozatosság!

2018. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor nyertem..én '66 júniusában vizsgáztam az MHSZ-nél, ősszel vittek is katonának, ahol egy 750-es Uralra tettek futárnak. Aztán rajgazra, majd Roburra. Aztán kamion, majd külföldön busz.

(soha nem volt 250-nél nagyobb motorom, bár egyszer kipróbáltam vételi szándékkal a CBR 600-ast. úgy ment, mint a vihar. Félelmetes volt, nem vettem meg.)


azóta is vezetek minden nap.(saját hibás baleset nélkül)


Szóval nekem korlátlan volt a full jogsim.

Ma már másként van.

2018. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31 évesen volt motoros jogsim . A vizsga gyorsan ment azt vettem egy motort és egyből ment. Ami nem az vezetesrechnikai tréningen siketult 2 nap alatt sokat tanultam. Szóval nem az elindulás megállás a feladat az 0
2018. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A rutin vizsgán már túl vagyok azóta. :)


Perfektül sikerült, most már a városi vezetés jön.

2018. máj. 11. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!