Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lincos márkáró véleménye...

Lincos márkáró véleménye valakinek? Mennyire megbízható? Lincos krokodil emelőt és tartó bakot szeretnék venni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Linkeld be a konkrét cuccot! Szerintem ár/értékben jók, de alapvetően mindenhol ugyanazok a kínai emelők vannak más színre festve és más néven.
2018. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem a kínálatot. Az alap krokit kivéve szerintem jó cuccok. Én azt a 2 tonnás krokodilt hanyagolnám, volt a családban ilyen, vagy nagyon hasonló csoda, és pár emelés után megnyekkent az egész egy 1100 kg-os autó alatt. Amúgy is gyenge az emelőmagassága. Azt nézd meg, hogy elég-e a 130 mm-es minimum magasság! Ha nem, akkor csak az alacsony profilú, legdrágább verzió játszik.

Nekem Lidl bakjaim vannak Big Red alacsony profilú emelővel, teljesen bevált. Nekem még 32 körül kijött az emelő, azóta kissé elszállt az ára. Persze kicsit fáj ennyit kiadni egy krokiért, de egy normálisat elég egyszer megvenni.

2018. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nekünk több Lincos termékünk is van, nyúzzuk elég rendesen (1 teherautó, 2 traktor+ eszközök, 3-4 személyautó)
2018. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!