Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség fogyasztásban...

Mi a különbség fogyasztásban az 1. 0-ás és az 1.3as swifteknél?

Figyelt kérdés
Első autónak szeretném, főleg suliba járni (napi 40km kb), és ki akarom számolni melyiket érné meg jobban megvenni.

2018. máj. 2. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyik kevesebbet eszik, mint a másik.
2018. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Én az 1.3 as swift-et választanám abból is a 8 szelepest mivel strapabírób erőssebb és beváltabb motor mint az ezeres, de igazat szólva azt válaszd ami jobb állapotban van mind szerkezetileg és motorilag, sok sikert.
2018. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A literes azonos vezetési technikával legalább egy literrel kevesebbet eszik, mint az 1.3-as(azonos kaszni, azonos gumik, azonos nyomás, azonos üzemanyag, stb)


Ha főleg iskolába járásra kell, akkor vedd a literest. Pont arra találták ki, hogy gond nélkül elvigyen A-ból B-be.


Ha letöltöd a gúgliról a gépkönyvet, abból minden kiderül

Nekem volt ezresem is, meg egyhármasom is.(mindkettő automata, vonóhoroggal)

Nagyon jó volt az ezres, csak nem táltos paripa..tehát autópályán pont a száz a nekivaló sebesség.

2018. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Az 1.0 egy fostalicska.Az 1.3 sokkal jobb választás,fogyasztásra kb. semmi különbség.Az 1'0 egy varrógép,3hengeres,a váltó rezeg a kezed alatt.(sajnos nekem is ez van)

A legjobb választás a 2002-2003 között gyártott 1.3 16V.Ez fogyaszt a legkevesebbet és ez megy a legjobban.Ha nem hiszed keress rá a neten,van egy fogyasztás teszt ezzel a típussal.Városban 5litert ,országúton 3.9 literes fogyasztást értek el vele.Sajnos rövid ideig gyártották,ezzel a motorral vezették ki a régi swiftet a piacról.

2018. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2.


Pont sikerült azt az egyetlen motort beajánlani amivel elhetnek gondok. A leszakadó dugattyúpalást és a beforduló dugattyúk kizárólag az 1.3-as 8 szelepesre jellemző. Az 1 literes és a az 1.3-as 16 szelepesnek nincs ilyen típushibája.

2018. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg aztán 5 és 3.9 liter figyasztás.

Mindent nem kell elhinni.

2018. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
25%
A 4-esnek nem tudom honnan sikerult elövenni ezt a két számot hogy 5 meg 3.9 .......nincs az a forgalmi helyzet ahol az 1.0 ennyit enne nem hogy az 1.3-as....ráadásul városban....hát hogyne.......
2018. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Az 1.0-ás csak akkor takarékosabb picivel, ha nagyon spórolósan mész, ha kicsit odalépsz neki, hogy haladj is valamit (márpedig egy fiatal odalép neki), akkor képes többet enni, mint az 1.3-as. Úgyhogy én az 1.3-at javaslom, több az erőtartaléka, a fogyasztástöbblet teljesen minimális, és finomabban jár.
2018. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Belinkeltem a tesztet a kétkedőknek.
2018. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!