Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót a legérdemesebb...

Melyik autót a legérdemesebb megvenni ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

És miért?

Köszönöm!


2018. máj. 3. 07:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én a mondeót viszem, akkor csak 200 ezret dobtam ki az ablakon
2018. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindhárom esetén szükség lesz még legalább 1-2 millióra, ha üzembiztos állapotba akarod hozni és tartani őket.

Ezért én egyiket sem választanám, max azért, ha donornak kellenének.


Mindig hatalmas intő jel, ha egy egykoron presztizs vagy drága autót olcsóbban árulnak, mint egy 15 éves, de jó állapotó Swiftet!


Ha a típusoknál kellene maradni, akkor a Mondeóból keresnék manuális váltósat.

2018. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Mondeót, mert a másik 2 betegágy. Mondjuk ez a Mondeo sem lesz sokkal jobb, de amennyiért adják, szinte ingyen van, még dísznek is megéri, ha pedig tudod használni néhány hónapig, akkor abszolút megéri.
2018. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És mondd, miért akarod ilyenekkel szívatni saját magadat?

#11-es, szóról szóra ugyanazt akartam írni, mint te...

2018. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem muszáj 0,9 turbós motorral venni autót... De gondolom nem telik jobbra, egyébként meg ha a kinézet számít akkor ez a Jaguár ugrott, valami eszméletlen hülyén néz ki szerintem, vagy sokkal öregebb, vagy fiatalabb kellene. A mondeo egy tucat semmi ilyen téren, marad a Lincoln, de hát az meg anyagi csőd.

De mindegy is, mert ha villantani akarsz, akkor nem ilyenekben kell gondolkozni, hanem 500.000ért szakadt E36 és a telepen nedvesednek majd a bukszák

2018. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!