Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A teletank és üres tank...

A teletank és üres tank befolyásolja hogy milyen messzire világít az autó világítása?

Figyelt kérdés
Teletanknál vagy üresnél (kb negyed alatt) állítsam be a lámpákat az autón? Számít valamit egyáltalán?

2018. máj. 3. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimálisan. Emiatt szerintem nem kell állítgatni.
2018. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 crudy ***** válasza:
Szinte semmit nem szamit
2018. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten befolyásolja. Ha nagyon lágy a futómű, akkor jobban. Ha villantanak, akkor mindenképp állíts rajta!
2018. máj. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom mekkora lehet a tankod, de szerintem akkor dekázd le az utasokat is. Meg magadat.
2018. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy baj van, ha befolyásolja. Akkor azonnal cseréld a lengéscsillapítókat.
2018. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó a lengéscsillapító, csak az érdekelt hogy mindegy e hogy hogy van helyesen beállítva. Teletanknál olyan mintha lenne a csomagtartóban kb 50kg csomag ha durván 1kg/1L -el számolom a benzin súlyát mivel a tank nagyjából a csomagtartó alatt van. Végül is kb fél tanknál lett beállítva a lámpa úgy hogy a magasság állítót maximumra vettem. Így ha kell lefele tudom venni de felfele nem. Nem szeretek másokat elvakítani.
2018. máj. 8. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A benzin inkább 0,7 kg/liter körüli sűrűségű.
2018. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!