Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok fun autót 1 milliói...

Mondanátok fun autót 1 millióig mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Hondás vagyok, 5gen civicem van jelenleg, ami nagyon hozzámnőtt, de nem feltétlen ragaszkodom ehhez a típushoz. Gondolkodtam ugyanilyen civicen, ESI-n vagy VTI-n, illetve a kis V6-os mx3-as mazdán. Szívesen vennék E36-os BMW-t is, de félek, hogy nem találnék ép darabot és sokat kellene rákölteni. A Prelude-tól is félek kicsit, mivel egyetemista vagyok és olyan sokat nem tudok autóra költeni. Van valami ötletetek, észrevételetek?

2018. máj. 5. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Van észrevételem.

1: Minek akarod lecserélni a Civicet?

2: Olyan nincs, hogy mindennel együtt. Lehet, hogy ma mindennel együtt ennyi, holnap meg megreped a hengerfej.

3: Ha nem tudsz sokat az autóra költeni, akkor az legyen az elsődleges szempont, hogy olcsó legyen a fenntartása és egyszerű legyen: minél egyszerűbb, annál kevesebb a hibaforrás.

2018. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kár is bele vágni
2018. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors kommenteket!

Az első válaszolónak:

Sajnos már úgy került hozzánk, hogy eléggé korrodált volt a kasztnija, így igényesen horror áron lehetne csak megcsináltatni, ami még akkor sem érné meg nekem, ha az a motor lenne benne, amit szeretnék. A megrepedő hengerfej jó észrevétel, s pontosítanom kell, úgy értem a "mindennel együtt"-et, hogy a vételt követő pár hónapban felfedezett hibákra maradjon pénz. Ha meg később megreped, hát megreped, benne van :P


A második válaszolónak is köszönöm, de már több éve van autóm, belevágtam és rengeteg élményt adott, ad. Ha meg nem lesz pénzem megcsinálni, akkor áll az udvarban pár hónapot..és akkor mi van? :P Nem kell ennyire félni az élettől, azok a dolgok adják az igazi örömöket, amikben benne van a bukás lehetősége is:) Egyébként erre a civicre is költöttem egy csomót és annyi élményt adott, amennyit semmi pénzért nem lehet megvenni.

2018. máj. 5. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá!

E36

Abban nem fogsz csalódni, élménydús időszak lesz a birtoklása!

Komolyan!


(Nekem E39 van, hát nem egyszerű 3 év van mögöttünk.

És én a degeneráltak közé tartozom, aki nem hagyja abba amíg kész nincs...! És sajnos még nincs...)

2018. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!