Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Škoda Fabia 6y2-ben hol...

Škoda Fabia 6y2-ben hol található a külső hőmérséklet érzékelő gyárilag?

Figyelt kérdés

Gyárilag nincs az én autómban külső hőmérséklet érzékelő, ezért rendeletem egyet AliExpress-ről. Beszereltem, de nem tudom hogy gyárilag hova szerelték a Fabia 6y2-ben. Egész nap rendesen mérte a hőmérsékletet, de amikor este mentem az autóval, akkor 20 fokról 28 fokra ugrott fel a hőmérséklet, tehát túl közel van a hűtőhöz. Így fals értéket mutat ha jár a motor és termeli a hőt.

Ide szereltem- [link]



#autó #hőmérséklet #probléma #Skoda Fabia #érzékelő #Škoda #škoda Fabia 6y2 külső hőmérséklet érzékelő #külső hőmérséklet érzékelő
2018. máj. 5. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Tükörházban szokott lenni a legtöbb autóban.
2018. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó helyre szerelted, bár mintha hiányos lenne a lökhárító. Ezeknek a jeladóknak azért van egy megfelelő rögzítési helyük, általában be vannak pattintva valamibe.

(Bár az enyémben is össze mókolta valami paréj, de én visszaállítottam a gyári állapotot.)

2018. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hello, igen majdnem jó lett, csak közel volt a hűtőhöz, és fals mértéket mutatott. De átt raktam a ködlámpa mellé,annak a hője nem fog számítani, mert alig használom. és ott már jól mér beindított motorral menet közben is. A lökhárító nem hiányos, csak a szerelés végett levettem a kis takaró rácsot.
2018. máj. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!