Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996-os 1.3-as swiftben nehéz...

1996-os 1.3-as swiftben nehéz vezérműszíjat cserélni?

Figyelt kérdés

Hamarosan veszek egy ilyen példányt és többen mondták, hogy vásárlásnál illik cserélni. Szeretek bütykölni, úgyhogy szívesen nekiesnék, de még autót sosem szereltem. Elég hozzá pár alap szerszám, illetve egy gépkönyv vagy jobban járok, ha elviszem szerelőhöz?

Később még üzemanyag szivattyút, fékpofákat és tárcsákat is kell cserélni szeretnék rajta, de ezekről se tudom, hogy egyedül neki merjek-e vágni.


2018. máj. 6. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyié' veszed azt a Swift-et?

Mert a vezérlés csere ok, inkább ne te csináld, jobb fizetni, mint hengerfejet ragasztani. De a többi hiba elég riogató, ha még meg se vetted, egy vagyon.

2018. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagyon? Az itt felsorolt alkatrészeket ~50 000 Ft-ért összeszedtem különböző webáruházakban.
2018. máj. 6. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érzel magadban tehetséget, megpróbálkozhatsz vele, nem túl bonyolult. Egy szervizkönyv segíthet. Tönkretenni nem tudod, mivel a rossz helyen lévő vezérlés ennél a motornál nem okoz kárt, nem veri szét a dugattyú a szelepeket. Azaz, ha elszakad a szíj, jelre állítva fel lehet tenni egy másikat és megy tovább az autó.
2018. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!