Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudok így vezetni motort?

Tudok így vezetni motort?

Figyelt kérdés
185cm vagyok, és úgy 66kg. Tudom hogyan kell vezetni motort, párszor vezettem már földesúton és betonúton is kipróbálni, de kíváncsi vagyok, hogy egy nagyobb gépet, pl 300-600cm3 körül el tudnék e vezetni. Nem rángatom a gázt, nem forgalomban, fordulni párat egy elhagyatott parkolóban stb. Csak kíváncsi vagyok, nem a forgalomban csinálnám.

2018. máj. 6. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze van a kg-nak a motor vezetéshez?

Az érzéket nem kilóra adják.

2018. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vezetésnél nem számít de amikor álló helyzetben el akar dőlni a motor akkor dől vele az illető is :D

185/66kg-ból nem arra lehet következtetni, hogy Bruce Lee az illető.

2018. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Alapszintű rutinpályára gondolok ezalatt :D Lábammal pedig meg tudtam eddig tartani egy 1000-es thunderace-t :D
2018. máj. 6. 20:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

azért egy kis edzés nem ártana a közeljövőben :D

nem kell kigyúrnod magad de azért a 66kg nem sok...


addig oké, hogy meg bírod tartani a motort de ha elkezd dőlni vagy ha eldől fel is tudnád állítani?


youtube tele van motorbalesetes videókkal és tök gáz amikor a csávó nem bírja felállítani az eldőlt 1000ccm-es gépét :D

2018. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg edzek hogy erős legyek, de amúgy néztem technikákat amivel hasonló erejű emberek 300 kilós motort emeltek meg :D mikor a kormányt kifordítod, beguggolsz alá és felállsz vele
2018. máj. 6. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha átlagos képességekkel rendelkezel ( mint pl én ) vagy még jobbal is mint az átlag - akkor valószínűleg egy motorral is elboldogulsz.
2018. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen a technika is fontos de azért nem árt ha van benned erő és nem 100%-os terhelést rósz ilyenkor pl. a hátadra...

mert ott megszakadt egy izom aztán nézhetsz :D

2018. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, de ez még mindig jobb mint a 200l hordó testalkat a motoron
2018. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kettesnek mondanám,h amikor egy 200 v 200+ kg-os motor álló helyzetben kibillen az egyensúlyból, azt mások se igen tartják meg. A súly nem = az erővel. - Kérdező: simán tudsz vezetni természetesen. Nem kg függő. 50kg-os csajok is tudják.
2018. máj. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az ilyen ezres motorok 220-250kg környékén vannak...

Persze nem egyszerű megfogni ha álló helyzetben elkezd dőlni és az ember nem kapcsol időben de ha már felborult ne kelljen segítséget kérni ahhoz, hogy az ember felállítsa mert szerintem az ciki :)


egy nő esetében nem az természetesen de egy férfiben legyen már annyi erő, hogy egy motort fel tudjon állítani.

2018. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!