Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 Enduro nál ez mi...

Simson S51 Enduro nál ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Na szoval.. azt csinálja hogy poccre indul, melegitem egy kicsit kb 2 percet, utána elindulok de akkor se tépek vele hanem fokozatosan. És egy idő után mintha gyenge lenne és 1-bol szinte nembirok felváltani 2esbe annyira. Ha felvaltok elkezd morogni és lefullad. Mi lehet a gond?
2018. máj. 7. 20:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg még olyan hangot ad ki a kipufogó végén mintha a kerék eresztene ilyen szuszogo hangot. Meg azt is csináltam hogy amikor lefulladt ez miatt akkor elzartam a benzincsapot és utána csak úgy indult el ha koppig visszahuztam a gazkart.utana bírt csak felpörögni
2018. máj. 7. 21:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova tenni azt a szuszog a kipufogó dolgot. De egyébként valószínűleg túl dús a keverék, ezt a gyertyán rögtön lehet látni, mert sötét, kormos színe van. Akkor pedig a karburátorral nem stimmel valami, gyanítom hogy a benzinszint magas. De ellenőrizni kéne a levegőszűrőt is, illetve kimosni benzinnel majd átitatni sűrű olajjal és jól kicsorgatni. Meg akkor már a kipufogót is érdemes kitakarítani, ne álljon benne vastagon a koksz sehol.
2018. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom hogyha gázt adok a kipufogó végén olyan hang lesz mintha eresztene a kerék de sajnos akkor szerintem mert máskor nem nagyon veszem észre pl menet közbe
2018. máj. 9. 07:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedd szét a kipufogót és takarítsd ki.
2018. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!